jak Meghan Markle dba o skórę zimą
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
O tym się mówi

Kosmetyczka Meghan Markle mówi, jak dbać o skórę zimą!

Dzięki jej wskazówkom będziesz mieć idealną cerę jak księżna

Marta Cieplak 3 listopada 2021 13:30
jak Meghan Markle dba o skórę zimą
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Meghan Markle słynie z pięknej, niemal nieskazitelnej skóry. I nie mówimy tutaj nawet o braku zmarszczek, ale o tym, że ma równy koloryt, jej skra jest napięta i pełna blasku. To zasługa i doskonale zbilansowanej diety, odpowiedniej porcji ruchu, i kosmetyków oraz zabiegów wykonywanych i rekomendowanych przez profesjonalistów. Jedną z takich osób, z którymi współpracuje Meghan Markle jest kosmetyczka Sarah Chapman. I właśnie ona zdradziła magazynowi Hello, na co zwracać uwagę w jesiennej i zimowej pielęgnacji, by wyglądać tak dobrze jak Meghan Markle.

ZOBACZ TAKŻE: Ile księżna Meghan wydaje rocznie na zabiegi i fitness?

Pielęgnacja skóry w stylu Meghan Markle

Okazuje się, że kluczowe wcale nie są tutaj drogie kremy, ale składniki, których należy szukać w kosmetykach do codziennej pielęgnacji. Na co zwracać szczególną uwagę? Oto, co mówi Sarah Chapman:

Meghan ma wspaniałą skórę, ale moją pierwszą radą zawsze jest stworzenie solidnego reżimu, który pomoże napełnić skórę witaminami, antyoksydantami, peptydami i kwasami omega.

Sarah Champan rekomenduje także dietę bogatą w witaminy oraz kwasy omega, a także codzienny masaż, którego zadaniem jest zwiększenie wydajności komórek skóry. Można to zrobić dłońmi, ale także specjalnymi masażerami. Kosmetyczka Meghan Markle ma taki w swojej ofercie, ale podobne bez problemu znajdziesz w wielu sklepach internetowych!

Sarah rekomenduje także stosowanie kremów z witaminą C, a także tych chroniących przed promieniowaniem UV i zanieczyszczeniami ze środowiska. 

ZOBACZ TAKŻE: Czy Meghan Markle przedłuża włosy? Całą prawdę wyjawili jej byli fryzjerzy...

A jak zadbać o skórę zimą, gdy na dworze panują niskie temperatury, silny wiatr, deszcz i mróz?

„Zimą skup się na nawilżaniu – szukaj preparatów zawierających ceramidy (kwasy tłuszczowe, które utrzymują zdrowy poziom nawilżenia), oleje omega, które wzmacniają barierę ochronną skóry, ograniczając utratę wilgoci, oraz kwas hialuronowy, który może zatrzymać w skórze nawet 1000 razy więcej wody niż wynosi jego waga. Możesz również spróbować poddać skórę działaniu pary wodnej, aby uzyskać natychmiastowy zastrzyk nawilżenia – może to być po prostu ciepła kąpiel lub prysznic", powiedziała w rozmowie z Hello Magazine.

Jak jeszcze zbliżyć swoją skórę do tej, jaką ma księżna Sussex? Warto zastosować tłuste kremy na noc, które odbudują i wzmocnią barierę naskórkową. Dzięki temu nasza skóra będzie bardziej odporna na działanie trudnych warunków atmosferycznych, a Ty uzyskasz efekt glow właśnie w stylu Meghan Markle. Do dzieła!  

Czy Meghan Markle ma doczepy?
Fot. Getty Images

ile kosztuje wygląd Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle
Fot. Meghan Markle

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.