Joanna Liszowska, VIVA! kwiecień 2014
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ze świata urody

Joanna Liszowska przeszła spektakularną metamorfozę!

W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliście!

Marta Cieplak 27 lutego 2019 08:45
Joanna Liszowska, VIVA! kwiecień 2014
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Na ramówce Polsatu zjawiły się wszystkie gwiazdy stacji, ale to Joanna Liszowska skradła całe show! A wszystko za sprawą nowej fryzury, a konkretnie idealnie wyprostowanych włosów, które sięgały jej aż do pasa! W odświeżonym kolorze i zupełnie dla niej nowym uczesaniu, gwiazda wyglądała jak Kim Kardashian!

Nowa fryzura Joanny Liszowskiej

Joanna zdecydowała się nie tylko na zmianę uczesania, ale także na nowy kolor. Tym razem blond jest chłodny, platynowy, a nie jak wcześniej – ciepły. Ten detal sprawił, że aktorka wyglądała zjawiskowo i wszystkie oczy były zwrócone właśnie na nią!

Co o tej zmianie myślą fani? Komentarzy pod zdjęciem wrzuconym na Instagram aktorki ciągle przybywa i wszystkie są pozytywne. Oto tylko kilka wybranych: „Petarda”, „Queen”, „Pięęęknaaaa”, „Fenomenalnie”, „Pięknie w prostych włosach. O wiele młodziej i śliczny kolor”, „Ulala”.

A jak wam się pododa? Wolicie Joannę w kręconych czy prostych włosach?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ramówka Polsatu😊Miłego wieczoru😘 #polsat #evening #change #blond #hair #makeup #show

Post udostępniony przez joanna liszowska-serneke (@joannaliszowskaofficial)

 

 

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.