Jakie kolory i cięcia będą modne w sezonie letnim?

Agata Zych 28 stycznia 2020 16:15

Twoje włosy są już słabe, przesuszone i zmęczone zimą? Czujesz, że potrzebujesz zmiany koloru, intensywnej pielęgnacji lub radykalnego cięcia? Z utęsknieniem czekasz na wiosnę 2020 i czas kiedy znowu poczujesz wiatr we włosach? Jeszcze trochę cierpliwości... My już przeglądamy najnowsze trendy 2020 i planujemy wizytę u fryzjera! Jeśli nie masz pomysłu na nowy look, prezentujemy najmodniejsze fryzury na sezon wiosna-lato 2020. Pamiętajcie, że opcji jest bardzo dużo. W tym sezonie letnim 2020 rządzić będą zarówno długie naturalnie ułożone włosy, jak i krótkie awangardowe cięcia. Możesz postawić na jasny słowiański blond i nosić włosy do ramion z klasycznym przedziałkiem po środku. Albo obciąć i wycieniować swoje loki! Bardzo modne będą również krótkie efektowne cięcia i gładkie upięcia. W tym sezonie do łask wracają perły! Dlatego bardzo modne będą kucyki i warkocze z perłowymi dodatkami i zdobieniami do włosów. Jeśli lubisz długie włosy, postaw na bardzo jasny słoneczny blond lub ciemny brąz. Modne będą również intensywne rudości, najlepiej na kręconych lub bardzo prostych włosach! Nie zapomnij o tym, że twoja fryzura powinna przede wszystkim odzwierciedlać twoją osobowość i pasować do stylu, który preferujesz. Dlatego, nie rób niczego na siłę! Powodzenia! 

1/12
Annakiki, Wiosna-Lato 2020
Copyright @Imaxtree
1/12

Wiosna-Lato 2020 to czas fantazyjnych opasek i kokard. Pamiętaj, że nawet najbardziej klasyczną fryzurę możesz ozdobić kokardą! To ona może radykalnie zmienić Twoją stylizację! Wystarczy odrobina odwagi!

2/12
Ferretti, Wiosna-Lato 2020
Copyright @Imaxtree
2/12

Fryzury do ramion, z przedziałkiem po środku, to nadal hit sezonu! To ulubiona fryzura gwiazd!

3/12
Ferretti, Wiosna-Lato 2020
Copyright @Imaxtree
3/12

Krótkie cięcie w połączeniu z platynowym blondem, zawsze prezentuje się dobrze! Taka fryzura idealnie sprawdza się latem, jest wygodna i stylowa.

4/12
Anna Sui, Wiosna-Lato 2020
Copyright @Imaxtree
4/12

Rozpuszczone włosy jak zawsze na czasie! W tym sezonie dodajemy jednak mały, ale jakże efektowny detal. Na samym czubku głowy wiążemy artystycznego koka. Całość wygląda naprawdę świetnie!

5/12
Andrew GN, Wiosna-Lato 2020
Copyright @Imaxtree
5/12

Warkocze i kłosy będą bardzo modne w sezonie letnim 2020. Ale w tym roku ozdabiamy je perłami! To najmodniejszy trend lata 2020!

6/12
Negris LeBrum, Wiosna-Lato 2020
Copyright @Imaxtree
6/12

Pamiętacie tę fryzurę? Królowała w latach 70. To jej współczesna wersja, jak Wam się podoba?

7/12
Agnona, Wiosna-Lato 2020
Copyright @Imaxtree
7/12

Długie włosy, słowiański blond to duet doskonały. Pamiętajcie jednak, że w sezonie wiosna-lato 2020 zaczesujemy włosy do tyłu, odkrywamy czoło i uszy.

8/12
Cynthia Rowley, Wiosna-Lato 2020
Copyright @Imaxtree
8/12

W dalszym ciągu króluje przedziałek po środku! Grzywka? Oczywiście, ale raczej w krótkich cięciach. 

9/12
Bronx Banco, Wiosna- Lato 2020
Copyright @Imaxtree
9/12

Look hippie nadal na czasie. Jeśli lubisz stylizacje w stylu lat 70. koniecznie postaw na długie lekko falowane włosy. Jako dodatek, koniecznie stylowy kapelusz!

10/12
Bora Aksu, Wiosna-Lato 2020
Copyright @Imaxtree
10/12

Dwa warkocze i kok na czubku głowy, to propozycja na odważnych dziewczyn, które uwielbiają eksperymentować z fryzurami!

11/12
Noon, wiosna-lato 2020
Copyright @Imaxtree
11/12

Letnia temperatura nie sprzyja długim włosom, przesuszają się i przeszkadzają podczas letniej aktywności. Dlatego modne i oryginalne upięcia, jak najbardziej wskazane!

12/12
House of Holland, wiosna-lato 2020
Copyright @Imaxtree
12/12

Naturalne loki nadal bardzo modne! Najlepiej w połączeniu z błyszczącym makijażem.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.