Metamorfozy gwiazd

Takiej księżnej Diany prawie nikt nie pamięta! Zobacz niezwykłe zdjęcia!

W długich włosach było jej bardzo do twarzy!

Marta Baran 20 kwietnia 2019 11:00

Odkąd Księżna Diana w wieku 19 lat poślubiła księcia Karola i dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, była obserwowana przez cały cały świat. Jej makijażem, stylizacjami oraz fryzurą inspirowało się wiele kobiet. Jej znakiem rozpoznawczym było krótkie cięcie – w latach 80 stylizowane z falami, po rozwodzie z Karolem – zaczesywane na gładko.  I taką znamy i pamiętamy ze zdjęć.

Jednak niewiele osób pamięta, że w 1984 roku, po narodzinach księcia Harry’ego, księżna zdecydowała się na lekką zmianę wizerunku i... zapuściła włosy! Aby wyglądały elegancko, efektownie przypinała je spinkami tuż za uchem i modelowała w niezwykle modne wtedy fale dające wrażenie dużej objętości. Mało kto wie, że również będąc małą dziewczynką Diana nosiła długie włosy. Koniecznie zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wtedy wyglądała! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?