Metamorfozy gwiazd

Takiej księżnej Diany prawie nikt nie pamięta! Zobacz niezwykłe zdjęcia!

W długich włosach było jej bardzo do twarzy!

Marta Baran 20 kwietnia 2019 11:00

Odkąd Księżna Diana w wieku 19 lat poślubiła księcia Karola i dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, była obserwowana przez cały cały świat. Jej makijażem, stylizacjami oraz fryzurą inspirowało się wiele kobiet. Jej znakiem rozpoznawczym było krótkie cięcie – w latach 80 stylizowane z falami, po rozwodzie z Karolem – zaczesywane na gładko.  I taką znamy i pamiętamy ze zdjęć.

Jednak niewiele osób pamięta, że w 1984 roku, po narodzinach księcia Harry’ego, księżna zdecydowała się na lekką zmianę wizerunku i... zapuściła włosy! Aby wyglądały elegancko, efektownie przypinała je spinkami tuż za uchem i modelowała w niezwykle modne wtedy fale dające wrażenie dużej objętości. Mało kto wie, że również będąc małą dziewczynką Diana nosiła długie włosy. Koniecznie zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wtedy wyglądała! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.