Metamorfozy gwiazd

Takiej księżnej Diany prawie nikt nie pamięta! Zobacz niezwykłe zdjęcia!

W długich włosach było jej bardzo do twarzy!

Marta Baran 20 kwietnia 2019 11:00

Odkąd Księżna Diana w wieku 19 lat poślubiła księcia Karola i dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, była obserwowana przez cały cały świat. Jej makijażem, stylizacjami oraz fryzurą inspirowało się wiele kobiet. Jej znakiem rozpoznawczym było krótkie cięcie – w latach 80 stylizowane z falami, po rozwodzie z Karolem – zaczesywane na gładko.  I taką znamy i pamiętamy ze zdjęć.

Jednak niewiele osób pamięta, że w 1984 roku, po narodzinach księcia Harry’ego, księżna zdecydowała się na lekką zmianę wizerunku i... zapuściła włosy! Aby wyglądały elegancko, efektownie przypinała je spinkami tuż za uchem i modelowała w niezwykle modne wtedy fale dające wrażenie dużej objętości. Mało kto wie, że również będąc małą dziewczynką Diana nosiła długie włosy. Koniecznie zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wtedy wyglądała! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.