Fot. East News
ZE ŚWIATA URODY

Ta sprytna sztuczka określi, czy w krótkich włosach będzie Ci do twarzy!

Odważysz się na ostre cięcie jak Kloe Kardashian i Ewa Chodakowska?

Ksenia Krasko 21 marca 2019 16:15
Fot. East News

Krótkie włosy to niezaprzeczalny trend tej wiosny! Nasze ulubione gwiazdy, zazwyczaj oddające hołd długim kosmykom, też wybierają najmodniejsze w tym sezonie boby. Jeśli nowy look Khloe Kardashian, Hailey Bieber i Ewy Chodakowskiej zainspirował Cię do zmiany fryzury, ale nie wiesz jaką dokładnie długość wybrać – mamy dla Ciebie niezwykle prostą sztuczkę, która to określi!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez irinashayk (@irinashayk)

Jak sprawdzić czy krótkie włosy pasują do twarzy?

Jeśli ścięcie sporej ilości włosów jest dokładnie tym, o czym myślałaś, ale wpadasz w panikę na myśl o efekcie końcowym, wypróbuj ten prosty trick!

Potrzebujesz tylko dwóch rzeczy: ołówka i linijki. Wszystko, co musisz zrobić, to stanąć przed lustrem i upewnić się, że widzisz swój profil. Przytrzymaj ołówek poziomo, tak aby dotykał podbródka, a linijkę umieść pod uchem. Kluczową kwestią jest tutaj kąt szczęki, a nie kształt twarzy.

Teraz spójrz na linijkę! Ile centymetrów widzisz do miejsca, w którym znajduje się ołówek? Jeśli mniej niż 5,7 – śmiało umawiaj się do fryzjera i obcinaj włosy do linii szczęki a la Irina Shayk. Jednak, jeśli wyszło więcej, powinnaś rozważyć długość przed ramię i dłuższą, a więc long bob w stylu Ewy Chodakowskiej. Proste, prawda?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?