Annie Lennox sprzed lat
Fot. Photo by Lynn Goldsmith/Corbis/VCG via Getty Images
O tym się mówi!

Annie Lennox była królową muzyki lat 80! Na zdjęciu pokazała córkę!

Jak teraz wygląda wokalistka?

Aleksandra Frankowska 11 marca 2021 13:27
Annie Lennox sprzed lat
Fot. Photo by Lynn Goldsmith/Corbis/VCG via Getty Images

Była ikoną lat 80. Jej głos brzmiał w głowach ludzi z całego świata, a piosenki, które jako wokalistka i kompozytorka tworzyła wraz z zespołem Eurythmics podbijały listy przebojów. I chociaż występuje już rzadko, to w jej ślady poszła córka – Lola Lennox. Annie Lennox pozuje z nią na wspólnym zdjęciu, a duma nie schodzi z jej twarzy. Jak teraz wygląda wokalistka i jak bardzo jej córka jest podoba do matki?

Annie Lennox – co po latach robi legenda muzyki?

To już 6 lat, odkąd Annie Lennox nie wydała żadnej płyty. W 2014 roku świat mógł posłuchać jej ostatniego krążka pt. Nostalgia. Obecnie nieco odsunęła się od muzyki i poświęciła działalności charytatywnej na rzecz praw człowieka. Między innymi dlatego otrzymała prestiżowe wyróżnienie – Order Imperium Brytyjskiego klasy Oficer. Gwiazda, która skończyła 67 lat uwielbia też spędzać czas z córkami, Lolą i Talą. Jedna z nich poszła w ślady swojej słynnej mamy. Czy stworzy hity na miarę No more I love you’s lub Walking On The Broken Glass?

Jak wygląda teraz Annie Lennox i Lola Lennox?

Annie Lennox nie szokuje już fryzurą, jak to było w dawnych czasach. Postawiła na klasyczny blond, a w tym towarzyszy jej również córka Lola. Piękna blondynka o pełnych ustach i włosach do ramion nie przypomina jednak swojej matki sprzed lat. Lola po Annie odziedziczyła również głos. W 2020 roku nagrała własny singiel zatytułowany In the wild. Sama Annie Lennox bardzo wspiera Lolę. Doskonale pamięta, jak ważna była w jej życiu muzyka. Obecnie, jak sama przyznaje – jest zbyt szczęśliwa, aby tworzyć muzykę. 

Annie Lennox i Lola Lennox
Fot. Photo by Matt Winkelmeyer/Getty Images for LACMA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…