wakacje
Fot. STOCK ADOBE
PODRÓŻE

Chcesz mieć idealne zdjęcia z wakacji? Możesz zamówić profesjonalną ekipę fotograficzną!

Nieważne dokąd i kiedy wyjeżdżasz

Gabriela Łaskowska 31 lipca 2018 17:31
wakacje
Fot. STOCK ADOBE

Na pewno znasz to, gdy wyjeżdżasz na wakacje z partnerem i na każdym pamiątkowym zdjęciu jest tylko jedno z was, ponieważ „ktoś musiał zrobić zdjęcie”. A jeśli już uda się wam dorwać kogoś na ulicy, kto zgodził się na chwilę przejąć wasz aparat, to potem okazuje się, że zdjęcia wyszły rozmazane, za ciemne lub w ogóle źle skadrowane.

Chyba każdy z nas choć raz znalazł się w podobnej sytuacji i na pewno niejednemu popsuło to pamiątkowy album ze zdjęciami wakacyjnymi. Mamy na to rozwiązanie!

Teraz możesz zamówić swojego prywatnego profesjonalnego fotografa, nieważne gdzie i kiedy wyjeżdżasz! Flytographer to organizacja, która powstała w 2013 roku. Założyła ją Nicole Smith, która na wakacjach z przyjaciółką odczuła ogromny brak osoby, która mogłaby po prostu zrobić im ładne pamiątkowe zdjęcia. Jej aparat pełny był od nieudanych selfies i nieostrych zdjęć, zrobionych przez przypadkowych przechodniów.

Po powrocie do domu Nicole postanowiła to zmienić. Zainspirowana własnymi doświadczeniami założyła Flytographer, która ma na celu pomóc Ci upamiętnić wspomnienia z podróży.

Dziś Flytographer to ogromna organizacja, zrzeszająca setki fotografów na wszystkich kontynentach, z wyjątkiem Antarktydy, i tysiące zachwyconych klientów z całego świata.

Zamówienie fotografa w 7 krokach:
1. Napisz maila z pytaniem o dostępność wybranego fotografa.
2. W ciągu 24-48 godzin otrzymasz odpowiedź z informacją czy Twój wybrany fotograf jest dostępny w podanym terminie (jeśli nie, firma pomoże Ci znaleźć innego)
3. Teraz możesz wreszcie oficjalnie zarezerwować sesję!
4. Wypełnij formularz z informacjami odnośnie swoich oczekiwać względem sesji, aby ułatwić zespołowi jej zaplanowanie.
5. Twój fotograf wyśle Ci informacje dotyczące najlepszej lokalizacji i godziny na sesję, ze względu na oświetlenie.
6. Zostało już tylko ustalenie ostatnich szczegółów - miejsca spotkania z fotografem i wymiana numerami telefonu i...
7. ... czekasz na sesję! Umów się z fotografem 5 min. przed planowanym rozpoczęciem sesji, w celu ostatecznego ustalenia planu. Zdjęcia powinieneś dostać w ciągu 5 dni.

wakacje
Fot. FLYTOGRAPHER.COM

Jeśli chodzi o ceny, to mamy do wyboru kilka opcji. Najuboższa i najtańsza kosztuje ok. 900 zł. i zawiera 30-minutową sesję oraz 15 fotografii wykonanych w jednej lokalizacji. Za najdroższą zapłacimy ok. 2300 zł. Za tę cenę otrzymamy 2-godzinną sesję w kilku lokalizacjach i 60 pamiątkowych zdjęć. Atrakcja do najtańszych może nie należy, jednak dla efektu - warto!

Nie musisz już pamiętać o naładowaniu baterii do aparatu czy kupieniu nowej karty pamięci. Flytographer zrobi za Ciebie wszystko. Wreszcie możesz być spokojny, że z wakacji wrócisz z albumem przepięknych zdjęć.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.