Podobno w gwiazdach zapisane jest wszystko

Gabriela Łaskowska 29 lipca 2018 16:30

Masz swój ulubiony drink, do którego wracasz przy każdej okazji i wydaje Ci się, że jego smak wiernie oddaje cechy Twojego charakteru? Bardzo możliwe, że jest to związane z Twoim znakiem zodiaku. Takie zestawienie drinków przeznaczonych dla odpowiednich znaków opracowała Kat Odell, ekspertka od koktajli. I nawet jeśli nie wierzysz, że znaki zodiaku mogą mieć wpływ na cokolwiek, ani nie ufasz horoskopom, to chyba warto poznać swój idealny zodiakalny drink, prawda?  

1/12
drinki
Copyright @POPSUGAR.COM
1/12

Zorientowane na cel Koziorożce, powinny sięgać po jeden z najwspanialszych alkoholi na świecie - Martini. Trunek ten idealnie odzwierciedla ich charakter - ciężko się do nich zbliżyć, jednak gdy to się już wydarzy, bardzo trudno od nich odejść.

2/12
drinki
Copyright @POPSUGAR.COM
2/12

Dla życzliwych i kochanych Wodników odpowiednim koktajlem będzie Rum z Colą. Wiekowe rumy są jednym z bardziej wartościowych alkoholi, a po wymieszaniu z Colą stają się proste i zachowawcze, a jednocześnie eleganckie i przystępne.

3/12
drinki
Copyright @POPSUGAR.COM
3/12

Dla Ryb proponuje się coś niezwykłego - mleczny poncz. Ten zaskakujący koktajl, mimo że łączy w sobie alkohol i mleko, nie smakuje ani jednym, ani drugim. Dlatego właśnie poleca się go Rybom, które uznaje się za tajemnicze i marzycielskie.

4/12
drinki
Copyright @POPSUGAR.COM
4/12

Barany słyną z tego, że są pełne energii, a jednocześnie charakteryzuje ich ciepła osobowość. Dla tego znaku zodiaku najlepszym napojem będzie więc grzane wino, które jest równie ciepłe i bogate w smaku.

5/12
drinki
Copyright @POPSUGAR.COM
5/12

Royal Drink, wykonany z aż 14 składników, jest wbrew pozorom łatwy do zrobienia i jeszcze łatwiejszy do wypicia. Idealnie więc odwzorowuje naturę Byków, które charakteryzują się luźną osobowością.

6/12
drinki
Copyright @POPSUGAR.COM
6/12

Bliźnięta są jak burakowe wino - mogą być zupełnie czymś/kimś innym dla rożnych ludzi. Nie są banalne, ani nudne. Uwielbiają zmienność i nieoczywiste rozwiązania. Burakowe wino z pewnością spełnia te wymagania!

7/12
drinki
Copyright @POPSUGAR.COM
7/12

Caipirinha robiona jest na bazie prostych składników - rum, limonka i cukier. Mimo to, jest dosyć nieznanym drinkiem. Pijąc go czujesz, że znasz doskonale poszczególne smaki, natomiast połączenie to może być zaskakujące. Tak samo jest z Rakami - są bardzo łagodne i zachowawcze, a jednocześnie tajemnicze.

8/12
drinki
Copyright @POPSUGAR.COM
8/12

Old Fashion to jeden z najbardziej klasycznych drinków. Powstaje na bazie whisky lub bourbonu. Jest bardzo elegancki i dostojny. Idealnie więc pasuje dla dumnych Lwów - urodzonych przywódców.

9/12
drinki
Copyright @POPSUGAR.COM
9/12

Sangria to drink, którego bazą jest czerwone wino. Na pierwszy rzut oka wydaje się być prosty. Dopiero przy głębszej analizie widać, że składa się z wielu poziomów. Taka sama jest natura Panny - na początku widać głównie łagodną osobowość, która z czasem ustępuje miejsca złożoności i trudnemu charakterowi.

10/12
drinki
Copyright @POPSUGAR.COM
10/12

Kluczem do idealnego Daiquiri jest odpowiednia równowaga składników: syropu, rumu i limonki. Łatwo tę równowagę zaburzyć i tym samym zniszczyć koktajl. Waga ceni w życiu harmonię, potrzebuje równowagi i porządku. Tak samo jak Daiquiri.

11/12
drinki
Copyright @POPSUGAR.COM
11/12

Skorpiony potrafią stać się agresywne, kiedy się je sprowokuje. Tak samo jest z klasycznym Long Iceland Iced Tea, które składa się z kilku rodzajów alkoholu - trzeba postępować z nim ostrożnie!

12/12
drinki
Copyright @POPSUGAR.COM
12/12

Strzelec to osoba uwielbiająca podróżować i odkrywać. Ceni sobie wolność i niezależność. Idealnym drinkiem dla niego będzie Pisco Sour. Ten peruwiański napój, składający się z pisco, białek, limonki i cukru, jest bardzo lekki, ale zadowoli nawet najbardziej wybrednych.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.