Na scenie wystąpi ponad 30 artystów, a kto pojawił się na konferencji promującej imprezę?

Redakcja Viva! 17 grudnia 2021 16:30

Wyjątkowy „Sylwester Marzeń z Dwójką” już 31 grudnia na żywo z Zakopanego od godz. 20:00 w TVP 2. To będzie niepowtarzalna noc, podczas której miliony Polaków będą wspólnie witać Nowy Rok w zimowej stolicy Polski, do której po rocznej przerwie powraca „Sylwester Marzeń z Dwójką”. Dzięki nowoczesnej, multimedialnej scenie na Górnej Równi Krupowej widzowie oraz publiczność będą najbliżej gwiazd w towarzystwie artystów polskich i światowych scen.

 

„Sylwester Marzeń z Dwójką” wraca w 2021 roku!

„Sylwester Marzeń z Dwójką” to spektakularne widowisko podczas, którego będzie można podziwiać pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia przeniosą nas w świat zimowej krainy. Jak w każdym królestwie, także tym w Zakopanem, nie może zabraknąć - królowej. Królewskie insygnia podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką” dzierżyć będzie legenda polskiej estrady, bohaterka biograficznego filmu dokumentalnego zrealizowanego przez telewizję publiczną „Maryla. Tak kochałam”, trenerka trzeciej edycji hitowego show z udziałem seniorów „The Voice Senior”, autorka wielu przebojów i wyjątkowa osobowość - Maryla Rodowicz.

 

 

Tego wieczoru na scenie nie zabraknie polskich i zagranicznych gwiazd oraz ich największych przebojów. Podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką” usłyszymy m.in.: Zenona Martyniuka, Roxie Węgiel, Sławomira, Thomasa Andersa, Boys, Darię, Pięknych i Młodych, Rafała Brzozowskiego, Karolinę Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kubę Szmajkowskiego, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit. A o doskonałą atmosferę zadbają: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

 

Konferencja TVP „Sylwester Marzeń z Dwójką”

W piątek 17 grudnia odbyła się konferencja zapowiadająca sylwestrową imprezę. Na miejscu pojawiło się mnóstwo gwiazd: Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz, Milano, Playboys, Marcin Miller, M.I.G., Jakub Szmajkowski, Piękni i Młodzi, Magdalena Narożna, Classic, Radosław Liszewski oraz niekwestionowany król disco-polo, Zenon Martyniuk. Wydarzenie poprowadzili Ida Nowakowska i Tomasz Kammel.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia z konferencji!

 

1/6
 TVP 2021 Sylwester Marzeń z Dwójką 2
Copyright @AKPA
1/6

Ida Nowakowska

2/6
 TVP 2021 Sylwester Marzeń z Dwójką 3
Copyright @Piętka Mieszko/AKPA
2/6

Kajra i Sławomir

3/6
 TVP 2021 Sylwester Marzeń z Dwójką
Copyright @Piętka Mieszko/AKPA
3/6

Piękni i Młodzi, Magdalena Narożna

4/6
 TVP 2021 Sylwester Marzeń z Dwójką 1
Copyright @Piętka Mieszko/AKPA
4/6

Marcin Miller

5/6
 TVP 2021 Sylwester Marzeń z Dwójką 4
Copyright @Piętka Mieszko/AKPA
5/6

Milano

6/6
 TVP 2021 Sylwester Marzeń z Dwójką 5
Copyright @Piętka Mieszko/AKPA
6/6

Radosław Liszewski

TAGI #TVP #Sylwester

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.