Oto nasze propozycje!

Marta Baran 7 czerwca 2020 13:30

Wiosna i lato to niewątpliwie powrót sezonu ślubnego! Mimo że w tym roku koronawirus pokrzyżował plany wielu młodym parom, uroczystość zaślubin oraz wesele będzie mogło się odbyć, jednak konieczne będzie przestrzeganie odgórnych zasad - więcej informacji znajduje się tutaj. Jesteś zaproszony na ceremonię i nie masz kompletnie pomysłu, co kupić młodej parze? Poniżej przygotowaliśmy kilka propozycji na stylowe i przydatne upominki, które pozytywnie zaskoczą nowożeńców!

Pomysł na prezent ślubny 2020 - dodatki do wnętrz

Jeśli młoda para właśnie prowadziła się do nowego mieszkanie lub domu można kupić im coś, co przyda się podczas urządzania czterech kątów. Warto jednak sugerować się stylem osób, której chce się sprezentować. Jeśli ktoś przepada za dodatkami, postaw na ceramiczny wazon lub ręcznie malowaną zastawę. Sprawdzą się także urządzenia do domu - robot kuchenny, nawilżacz powietrza, ekspres do kawy, czajnik itp. Jeśli nowożeńcy przepadają za dekoracjami, możesz zdecydować się na obrazy, zdobione ramki, a także modne w ostatnim sezonie wieczne kwiaty. Takie rośliny znajdują się w estetycznym boxie i odpowiednio pielęgnowane mogą zdobić wnętrza latami. Taki upominek na pewno przypadnie do gustu pani młodej, która kocha świeże kwiaty i delikatne detale.

Pomysł na prezent ślubny 2020 - vochery do SPA i nie tylko

Kolejnym pomysłem są vochery prezentowe. To ogromne pole do popisu - jeśli nowożeńcy są miłośnikami sportów ekstremalnych i nowych przygód, warto kupić im skok z bungee albo lot balonem. Świetnie sprawdzą się również wejściówki do SPA, które można kupić w rozsadach cenach, a w Internecie nie brakuje atrakcyjnych ofert. Warto sugerować się opiniami i wybrać coś, co faktycznie zainteresuje młodą parę trafiając w ich gusta.

Pomysł na prezent ślubny 2020 - album ze zdjęciami

Jeśli ma się bardzo dobry kontakt z młoda parą i spędza się z nimi dużo czasu, warto już wcześniej zastanowić się nad kreatywnym albumem ze zdjęciami. Wybieras zdjęcia śmieszne, robione z zaskoczenia, o których nowożeńcy nie mają nawet pojęcia. Taki album można wykonać samodzielnie lub zdać się na pomoc firm, które wykonują personalizowane książki ze zdjęciami. Koniecznie zobacz galerię ze stylowymi produktami, które będą idealne na prezent ślubny, w różnych wariantach cenowych:

1/8
Pomysł na prezent ślubny, elegancki czajnik elektryczny
Copyright @Materiały prasowe
1/8

Czajnik DELONGHI Brillante Neonet, 239 zł 

2/8
Dyży wazon do 100 złotych, H&M Home
Copyright @Materiały prasowe
2/8

Wysoki wazon szklany H&M, 99.99 zł 

3/8
Elegancki wazon na podstawce, trendy wnętrzarskie 2020
Copyright @Materiały prasowe
3/8

Wazon Echasse Smoke/Brushed Brass S, proj. Theresa Rand Studio YESTERSEN, 875 zł 

4/8
Pomysł na prezent ślubny, wesele 2020
Copyright @Materiały prasowe
4/8

Serwis obiadowy Aura AMBITION/Dajar.pl, 319 zł 

5/8
Pomysł na prezent ślubny do 300 złotych
Copyright @Materiały prasowe
5/8

Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy Duka, 279 zł

6/8
Modne, zdobione lustro 2020
Copyright @Materiały prasowe
6/8

Lustro Aleksander JYSK, 69.95 zł 

7/8
Elegancki prezent ślubny?
Copyright @Materiały prasowe
7/8

Wieczne kwiaty w białym boxie Rose du Château, 450 zł 

8/8
Co kupić na prezent ślubny?
Copyright @Materiały prasowe
8/8

Ekspres do kawy SMEG, ok. 1500 zł 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.