Oto nasze propozycje!

Marta Baran 6 sierpnia 2021 15:30

Lato to niewątpliwie moment, w którym śluby odbywają się najczęściej. A w tym roku jest ich wyjątkowo dużo, bo wiele osób musiało zrezygnować ze swoich planów w zeszłym roku z powodu pandemii koronawirusa. Jesteś zaproszony na ceremonię i nie masz kompletnie pomysłu, co kupić młodej parze? Poniżej przygotowaliśmy kilka propozycji na stylowe i przydatne upominki, które pozytywnie zaskoczą nowożeńców!

Pomysł na prezent ślubny 2021 - dodatki do wnętrz

Jeśli młoda para właśnie prowadziła się do nowego mieszkanie lub domu można kupić im coś, co przyda się podczas urządzania czterech kątów. Warto jednak sugerować się stylem osób, której chce się sprezentować. Jeśli ktoś przepada za dodatkami, postaw na ceramiczny wazon lub ręcznie malowaną zastawę. Sprawdzą się także urządzenia do domu - robot kuchenny, nawilżacz powietrza, ekspres do kawy, czajnik itp. Jeśli nowożeńcy przepadają za dekoracjami, możesz zdecydować się na obrazy, zdobione ramki, a także modne w ostatnim sezonie wieczne kwiaty. Takie rośliny znajdują się w estetycznym boxie i odpowiednio pielęgnowane mogą zdobić wnętrza latami. Taki upominek na pewno przypadnie do gustu pani młodej, która kocha świeże kwiaty i delikatne detale.

Pomysł na prezent ślubny 2021 - vochery do SPA i nie tylko

Kolejnym pomysłem są vochery prezentowe. To ogromne pole do popisu - jeśli nowożeńcy są miłośnikami sportów ekstremalnych i nowych przygód, warto kupić im skok z bungee albo lot balonem. Świetnie sprawdzą się również wejściówki do SPA, które można kupić w rozsadach cenach, a w Internecie nie brakuje atrakcyjnych ofert. Warto sugerować się opiniami i wybrać coś, co faktycznie zainteresuje młodą parę trafiając w ich gusta.

Pomysł na prezent ślubny 2021 - album ze zdjęciami

Jeśli ma się bardzo dobry kontakt z młoda parą i spędza się z nimi dużo czasu, warto już wcześniej zastanowić się nad kreatywnym albumem ze zdjęciami. Wybierasz zdjęcia śmieszne, robione z zaskoczenia, o których nowożeńcy nie mają nawet pojęcia. Taki album można wykonać samodzielnie lub zdać się na pomoc firm, które wykonują personalizowane książki ze zdjęciami. Koniecznie zobacz galerię ze stylowymi produktami, które będą idealne na prezent ślubny, w różnych wariantach cenowych:

1/8
Pomysł na prezent ślubny, elegancki czajnik elektryczny
Copyright @Materiały prasowe
1/8

Czajnik DELONGHI Brillante Neonet, 239 zł 

2/8
Dyży wazon do 100 złotych, H&M Home
Copyright @Materiały prasowe
2/8

Wysoki wazon szklany H&M, 99.99 zł 

3/8
Elegancki wazon na podstawce, trendy wnętrzarskie 2020
Copyright @Materiały prasowe
3/8

Wazon Echasse Smoke/Brushed Brass S, proj. Theresa Rand Studio YESTERSEN, 875 zł 

4/8
Pomysł na prezent ślubny, wesele 2020
Copyright @Materiały prasowe
4/8

Serwis obiadowy Aura AMBITION/Dajar.pl, 319 zł 

5/8
Pomysł na prezent ślubny do 300 złotych
Copyright @Materiały prasowe
5/8

Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy Duka, 279 zł

6/8
Modne, zdobione lustro 2020
Copyright @Materiały prasowe
6/8

Lustro Aleksander JYSK, 69.95 zł 

7/8
Elegancki prezent ślubny?
Copyright @Materiały prasowe
7/8

Wieczne kwiaty w białym boxie Rose du Château, 450 zł 

8/8
Co kupić na prezent ślubny?
Copyright @Materiały prasowe
8/8

Ekspres do kawy SMEG, ok. 1500 zł 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.