cewe_slub
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Zaplanuj swój wymarzony ślub!

Tego dnia wszystko musi być perfekcyjne!

Artykuł sponsorowany 23 kwietnia 2019 16:32
cewe_slub
Fot. Adobe Stock

Wiecie już, że chcecie spędzić ze sobą resztę życia, lista rzeczy do zorganizowania przed waszym wielkim dniem jest całkiem długa. Podpowiadamy, jak z pomocą fotoproduktów CEWE zaplanować uroczystość i sprawić żeby wasz ślub był niezapomniany!


Idealny planer ślubny 

Aby mieć pewność, że wszystko jest pod kontrolą warto prowadzić dziennik przygotowań ślubnych. Ścieżka do idealnego ślubu jest długa, a po drodze czeka was wiele spraw do załatwienia. Na szczęście, w CEWE możecie zamówić swój ślubny kalendarz! Zaprojektujcie okładkę w nawiązaniu do wybranego przez was motywu uroczystości i miejcie wszystkie szczegóły w jednym miejscu. Dodatkowo przy zamawianiu terminarza sami decydujecie o miesiącu, od którego ma się on zaczynać. 


Niebanalne zaproszenia 

cewe_slub
Fot. Adobe Stock

W ciągu ostatnich lat design zaproszeń przeszedł całkowitą metamorfozę. Coraz częściej, przyszli państwo młodzi decydują się na bardziej indywidualne i nowoczesne wzory. W CEWE mamy propozycję, która z pewnością zainteresuje przyszłych małżonków! CEWE FOTOKARTKI doskonale sprawdzą się w formie ślubnych zaproszeń. Do wyboru jest wiele szablonów i formatów. Możecie zaprojektować tradycyjne, otwierane zaproszenie lub dwustronną pocztówkę z waszym zdjęciem na froncie. Możecie przebierać w ponad setce gotowych szablonów lub stworzyć projekt od podstaw! Macie wiele opcji dodawania tekstu, zdjęć i grafik, także na pewno stworzycie idealne zaproszenia, skrojone na miarę waszej uroczystości. 


Fotododatki na weselny stół

Sala zarezerwowana, zaproszenia wysłane, menu ustalone. Teraz należy przemyśleć rozmieszczenie gości przy stołach. W oznaczeniu miejsc pomocne będą wizytówki na stół, które zaprojektujecie i zamówicie w CEWE. Od razu warto pomyśleć o menu, które będzie eleganckim dopełnieniem stołu. Oba dodatki możecie stworzyć w ten sam sposób, co zaproszenia. Natomiast CEWE notatnik świetnie sprawdzi się w roli księgi gości.  


Ślubne fotopamiątki 

cewe_slub
Fot. Adobe Stock

Zdjęcia wykonane podczas wesela możecie później przekształcić w ciekawe ozdoby do waszego wspólnego mieszkania. W CEWE macie wiele możliwości do wyboru. Możecie stworzyć na przykład fotoplakat lub fotoobraz, który ozdobi sypialnię lub salon. Piękną pamiątką tego dnia będzie też CEWE FOTOKSIĄŻKA. Zdjęcia zaprezentowane w tej formie będą doskonałym prezentem dla was i waszych najbliższych. Do wyboru jest wiele formatów, a każdy z nich gwarantuje profesjonalny wydruk i papier wysokiej jakości. Dzięki temu wasze wyjątkowe chwile będą się prezentowały idealnie przez całe lata. Pierwsza rocznica ślubu jest rocznicą papierową. Z tej okazji warto pomyśleć nad wspólnym zaprojektowaniem CEWE FOTOKSIĄŻKI zawierającej zdjęcia z waszej podróży poślubnej!

cewe
Fot. Mat.prasowe

Materiał powstał we współpracy z CEWE

TAGI #ślub

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?