pogoda majówka 2019
Fot. stock.adobe.com
MAJÓWKA 2019

Już niedługo wolne! Sprawdź, czy pogoda będzie nam sprzyjać na majówce!

Prognoza dla najważniejszych miejsc w Polsce!

Redakcja VIVA! 26 kwietnia 2019 09:30
pogoda majówka 2019
Fot. stock.adobe.com

Majówka to idealny czas na odpoczynek w gronie rodziny i przyjaciół. W tym roku jest wyjątkowa, ponieważ trwa aż 5 dni! Czy pogoda będzie nam sprzyjać? Zaplanuj długi weekend już dziś!

Warszawa pogoda na majówkę 2019

Warszawa nie zaskoczy nas upałami, ale pogoda będzie bardzo przyjemna! 1 i 2 maja niebo częściowo się zachmurzy, ale nie przewiduje się istotnych opadów – termometry pokażą około 18 stopni. W piątek oraz sobotę (03-04.05) może wystąpić przelotny deszcz, a w niedzielę (05.05) będzie się chmurzyć, ale temperatura nie spadnie poniżej 17 stopni.

Mazury pogoda na majówkę 2019

Wybierasz się ma Mazury? Pogoda będzie zmienna! Środa i czwartek (01-02.05) będą słoneczne i ciepłe – termometr pokaże aż 22 stopnie. Jednak już w piątek pogoda się popsuje. Przez resztę długiego weekendu będzie padać, a temperatura nie przekroczy 18 stopni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mazury Foto (@mazury_foto)

Zakopane pogoda na majówkę 2019

Niestety, pogoda w Zakopanem nie rozpieszcza. Od środy – 1 maja – będzie padać, a termometry wskażą nie więcej niż 16 stopni. W piątek (02.05) może zagrzmieć. Ta prognoza pogody obowiązywać będzie przez cały długi weekend.

Trójmiasto pogoda na majówkę 2019

Nad morzem będzie słonecznie, ale nie gorąco! W środę, czwartek i piątek (01-03.05) termometr pokaże 16 stopni. W sobotę temperatura nieco spadnie, dlatego warto ubrać się cieplej – będzie tylko 14 stopni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sopot (@miasto_sopot)

Wrocław pogoda na majówkę 2019

Wybierasz się do Wrocławia? To jedno z najbardziej słonecznych miast podczas tegorocznej majówki! Już 1 maja temperatura przekroczy 20 stopni, i będzie ciepło aż doc niedzieli. W piątek i w sobotę (02-03.05) może pojawić się przelotny deszcz, ale temperatura w te dni będzie najwyższa – aż 23 stopnie!  

TAGI #majówka

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.