Hotel bez ścian i sufitu w szwajcarskim kantonie Graubünden
Fot. Materiały prasowe
Styl życia

Tego jeszcze nie było! Szwajcarski hotel bez… ścian i sufitu! Ale za to z jakim widokiem

Marcin Brzeziński 28 lipca 2016 12:45
Hotel bez ścian i sufitu w szwajcarskim kantonie Graubünden
Fot. Materiały prasowe

Na wysokości 1970 metrów nad poziomem morza w górach w szwajcarskim kantonie Graubünden (po polsku ta kraina nosi zaskakującą nazwę… Gryzonia) można spodziewać się wspaniałych widoków. A od niedawna również można spędzić noc w najdziwniejszym hotelu świata. Firma Null Stern Hotels wpadła bowiem na pomysł by zaproponować swoim gościom wygodne podwójne łóżka z nocnymi lampkami stojące… pod gołym niebem. Tak, dobrze zrozumieliście! W tym hotelu nie ma ścian ani sufitów! Do najbliższej łazienki zaś trzeba spacerować około dziesięciu minut. Ale za to w nocy możecie spodziewać się prawdziwego roju gwiazd nad głowami, a rano kelner przyniesie wam do łóżka kanapki i kawę!

 

Hotel bez ścian i sufitu w szwajcarskim kantonie Graubünden
Fot. Materiały prasowe

Hotel twórców firmy Null Stern Hotels w szwajcarskim kantonie Graubünden.

 

Polecamy też: Nie masz pomysłu na wakacje? Zobacz sześć najbardziej zwariowanych miejsc do wynajęcia na świecie!


Deszcz gwiazd i nie tylko…

To nie pierwszy ekstrawagancki pomysł braci Franka i Patrika Riklinów, twórców firmy Null Stern Hotels (co można przetłumaczyć jako „Hotele bez gwiazdek”). Poprzednio otworzyli oni hotel w… schronie atomowym w szwajcarskim Teufen. Na koniec ostrzeżenie. Hotel pod gwiazdami jest czynny od wiosny do jesieni. Rezerwacja może być jednak anulowana w ostatniej minucie ze względu na złą pogodę. A jak wiadomo, nic nie zmienia się tak szybko jak aura w górach…

www.null-stern-hotel.ch

 

Hotel bez ścian i sufitu w szwajcarskim kantonie Graubünden
Fot. Materiały prasowe

Rano kelner przynosi śniadanie do łóżka.

 

Polecamy też: Nowy hotel projektu Philippe’a Starcka w Singapurze! Chcemy tam być! Dlaczego? Zajrzyjcie do środka

TAGI #hotele

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.