Hotel bez ścian i sufitu w szwajcarskim kantonie Graubünden
Fot. Materiały prasowe
Styl życia

Tego jeszcze nie było! Szwajcarski hotel bez… ścian i sufitu! Ale za to z jakim widokiem

Marcin Brzeziński 28 lipca 2016 12:45
Hotel bez ścian i sufitu w szwajcarskim kantonie Graubünden
Fot. Materiały prasowe

Na wysokości 1970 metrów nad poziomem morza w górach w szwajcarskim kantonie Graubünden (po polsku ta kraina nosi zaskakującą nazwę… Gryzonia) można spodziewać się wspaniałych widoków. A od niedawna również można spędzić noc w najdziwniejszym hotelu świata. Firma Null Stern Hotels wpadła bowiem na pomysł by zaproponować swoim gościom wygodne podwójne łóżka z nocnymi lampkami stojące… pod gołym niebem. Tak, dobrze zrozumieliście! W tym hotelu nie ma ścian ani sufitów! Do najbliższej łazienki zaś trzeba spacerować około dziesięciu minut. Ale za to w nocy możecie spodziewać się prawdziwego roju gwiazd nad głowami, a rano kelner przyniesie wam do łóżka kanapki i kawę!

 

Hotel bez ścian i sufitu w szwajcarskim kantonie Graubünden
Fot. Materiały prasowe

Hotel twórców firmy Null Stern Hotels w szwajcarskim kantonie Graubünden.

 

Polecamy też: Nie masz pomysłu na wakacje? Zobacz sześć najbardziej zwariowanych miejsc do wynajęcia na świecie!


Deszcz gwiazd i nie tylko…

To nie pierwszy ekstrawagancki pomysł braci Franka i Patrika Riklinów, twórców firmy Null Stern Hotels (co można przetłumaczyć jako „Hotele bez gwiazdek”). Poprzednio otworzyli oni hotel w… schronie atomowym w szwajcarskim Teufen. Na koniec ostrzeżenie. Hotel pod gwiazdami jest czynny od wiosny do jesieni. Rezerwacja może być jednak anulowana w ostatniej minucie ze względu na złą pogodę. A jak wiadomo, nic nie zmienia się tak szybko jak aura w górach…

www.null-stern-hotel.ch

 

Hotel bez ścian i sufitu w szwajcarskim kantonie Graubünden
Fot. Materiały prasowe

Rano kelner przynosi śniadanie do łóżka.

 

Polecamy też: Nowy hotel projektu Philippe’a Starcka w Singapurze! Chcemy tam być! Dlaczego? Zajrzyjcie do środka

TAGI #hotele

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.