VIVA! VIDEO

Wybierz się w bezcenną podróż!

Zobacz nasz przepis na wyjątkowy urlop!

Artykuł sponsorowany 19 sierpnia 2019 18:35

Marzy Ci się podróż, która na długo zostanie w twojej pamięci? Kochasz podróżować, ale organizacja i logistyka wyjazdów cię przeraża? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie, a jest nim miejsce, w którym znajdziesz nietuzinkowe atrakcje w niemal każdym zakątku świata! PricelessCities to wyjątkowa propozycja od Mastercard dla kolekcjonerów bezcennych przeżyć.

Perła Adriatyku

Jeśli jako cel swojej podróży wybierzesz, tak jak my, malowniczy Dubrovnik możesz być pewien, że to dobry wybór. Czeka na ciebie mnóstwo niestandardowych atrakcji! Lot helikopterem podczas, którego z lotu ptaka zobaczysz to imponujące miasto i okoliczne wyspy (Chorwacja ma ich aż tysiąc!), snorkeling w wodach Adriatyku, podroż śladami serialu „Gra o Tron”, a także bilety na wyjątkowy Summer Festival! Pamiętaj, że wszystkie te niezwykłe wydarzenia dostępne są wyłącznie dla posiadaczy karty Mastercard.

Chcesz poznać przepis na niestandardowe spędzenie czasu w Dubrovniku? Zobacz wideo i zainspiruj się!

Materiał powstał z udziałem marki Mastercard

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.