VIVA! VIDEO

Wybierz się w bezcenną podróż!

Zobacz nasz przepis na wyjątkowy urlop!

Artykuł sponsorowany 19 sierpnia 2019 18:35

Marzy Ci się podróż, która na długo zostanie w twojej pamięci? Kochasz podróżować, ale organizacja i logistyka wyjazdów cię przeraża? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie, a jest nim miejsce, w którym znajdziesz nietuzinkowe atrakcje w niemal każdym zakątku świata! PricelessCities to wyjątkowa propozycja od Mastercard dla kolekcjonerów bezcennych przeżyć.

Perła Adriatyku

Jeśli jako cel swojej podróży wybierzesz, tak jak my, malowniczy Dubrovnik możesz być pewien, że to dobry wybór. Czeka na ciebie mnóstwo niestandardowych atrakcji! Lot helikopterem podczas, którego z lotu ptaka zobaczysz to imponujące miasto i okoliczne wyspy (Chorwacja ma ich aż tysiąc!), snorkeling w wodach Adriatyku, podroż śladami serialu „Gra o Tron”, a także bilety na wyjątkowy Summer Festival! Pamiętaj, że wszystkie te niezwykłe wydarzenia dostępne są wyłącznie dla posiadaczy karty Mastercard.

Chcesz poznać przepis na niestandardowe spędzenie czasu w Dubrovniku? Zobacz wideo i zainspiruj się!

Materiał powstał z udziałem marki Mastercard

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.