VIVA! VIDEO

Wybierz się w bezcenną podróż!

Zobacz nasz przepis na wyjątkowy urlop!

Artykuł sponsorowany 19 sierpnia 2019 18:35

Marzy Ci się podróż, która na długo zostanie w twojej pamięci? Kochasz podróżować, ale organizacja i logistyka wyjazdów cię przeraża? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie, a jest nim miejsce, w którym znajdziesz nietuzinkowe atrakcje w niemal każdym zakątku świata! PricelessCities to wyjątkowa propozycja od Mastercard dla kolekcjonerów bezcennych przeżyć.

Perła Adriatyku

Jeśli jako cel swojej podróży wybierzesz, tak jak my, malowniczy Dubrovnik możesz być pewien, że to dobry wybór. Czeka na ciebie mnóstwo niestandardowych atrakcji! Lot helikopterem podczas, którego z lotu ptaka zobaczysz to imponujące miasto i okoliczne wyspy (Chorwacja ma ich aż tysiąc!), snorkeling w wodach Adriatyku, podroż śladami serialu „Gra o Tron”, a także bilety na wyjątkowy Summer Festival! Pamiętaj, że wszystkie te niezwykłe wydarzenia dostępne są wyłącznie dla posiadaczy karty Mastercard.

Chcesz poznać przepis na niestandardowe spędzenie czasu w Dubrovniku? Zobacz wideo i zainspiruj się!

Materiał powstał z udziałem marki Mastercard

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.