VIVA! VIDEO

Wybierz się w bezcenną podróż!

Zobacz nasz przepis na wyjątkowy urlop!

Artykuł sponsorowany 19 sierpnia 2019 18:35

Marzy Ci się podróż, która na długo zostanie w twojej pamięci? Kochasz podróżować, ale organizacja i logistyka wyjazdów cię przeraża? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie, a jest nim miejsce, w którym znajdziesz nietuzinkowe atrakcje w niemal każdym zakątku świata! PricelessCities to wyjątkowa propozycja od Mastercard dla kolekcjonerów bezcennych przeżyć.

Perła Adriatyku

Jeśli jako cel swojej podróży wybierzesz, tak jak my, malowniczy Dubrovnik możesz być pewien, że to dobry wybór. Czeka na ciebie mnóstwo niestandardowych atrakcji! Lot helikopterem podczas, którego z lotu ptaka zobaczysz to imponujące miasto i okoliczne wyspy (Chorwacja ma ich aż tysiąc!), snorkeling w wodach Adriatyku, podroż śladami serialu „Gra o Tron”, a także bilety na wyjątkowy Summer Festival! Pamiętaj, że wszystkie te niezwykłe wydarzenia dostępne są wyłącznie dla posiadaczy karty Mastercard.

Chcesz poznać przepis na niestandardowe spędzenie czasu w Dubrovniku? Zobacz wideo i zainspiruj się!

Materiał powstał z udziałem marki Mastercard

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?