heather-locklear-corka-ava-sambora-takie-same-bluzki-1
Fot. Getty Images
styl gwiazd

Pamiętacie Heather Locklear z Dynastii? Jej córka Ava jest jeszcze piękniejsza!

I nosi te same ubrania, co mama!

Redakcja VIVA! 28 maja 2020 19:30
heather-locklear-corka-ava-sambora-takie-same-bluzki-1
Fot. Getty Images

Heather Locklear to gwiazda lat 90. Grała m.in. w słynnej „Dynastii” i „Melrose Place”. Uchodziła za jedną z najpiękniejszych gwiazd tamtych czasów. I choć o samej Heather ostatnio nie jest zbyt głośno, to jej córka Ava Sambora robi furorę w mediach społecznościowych. Ava bierze przykład ze słynnej mamy i wzoruje się na jej dawnych stylizacjach! Dwudziestodwuletnia piękność wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie w koszulce na jedno ramię w stylu vintage z napisem „Bon Jovi Forever”. „Mam ją od mamy (tak jak dosłownie mam tę koszulę z szafy mojej mamy)”, napisała Sambora w komentarzu do zdjęcia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I got it from my mama (Like I literally got this shirt from my mom’s closet 🤪)

Post udostępniony przez Ava Sambora (@avasambora)

Ava mówi prawdę! 58-letnia gwiazda „Melrose Place” została sfotografowana w koszulce dokładnie 20 lat temu w 2000 roku podczas imprezy ABC Summer Press Tour w Los Angeles!

heather-locklear-corka-ava-sambora-takie-same-bluzki-7
Fot. Getty Images

 

Heather Locklear i Ava Sambora - stylowe mama i córka!

Ten prosty top z nadrukiem zajmuje szczególne miejsce w sercu Sambory, ponieważ jej tata, 60-letni Richie Sambora, był głównym gitarzystą zespołu Bon Jovi przez 30 lat. Locklear i Rocker byli małżeństwem w latach 1994-2007. Ava jest ich jedyną córką - urodziła się w 1997 roku. Czas mija tak szybko! Dziś Ava jest piękną kobietą. Właśnie ukończyła college! „Wczoraj ukończyłam Loyola Marymount University! Zdobyłam tytuł licencjata psychologii!”, pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Jej dumna mama napisała: „Gratulacje, córeczko! Jesteśmy bardzo dumni”.Duet Ava i Heather łączą niezwykle bliskie więzi. Sambora zdradziła nawet w 2018 roku w wywiadzie dla Fox News, że „uwielbia podążać śladami swojej matki”. „Najlepszą radą, jaką dała mi matka, było nie brać wszystkiego tak osobiście” - przyznała.

Może właśnie dlatego, że mama zajmuje tak ważne miejscu w sercu Avy, dziewczyna zdecydowała się wystąpić w koszulce mamy. Trzeba przyznać, że Sambora odziedziczyła urodę po Heather - która Waszym zdaniem jest ładniejsza?

heather-locklear-corka-ava-sambora-takie-same-bluzki-5
Fot. Forum

 

heather-locklear-corka-ava-sambora-takie-same-bluzki-3
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.