Podróże

Nowy Luksus w sercu Karkonoszy - Platinum Mountan Hotel & SPA!

Twoje Miejsce, Twój Luksus *****

Aleksandra Frankowska 5 marca 2021 08:14

Platinum Mountain Hotel & SPA to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Szklarskiej Porębie, polskiej stolicy Karkonoszy. Hotel otworzył się dla gości w 2019 roku, tworząc dla swoich gości #platynowechwile. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym każdy z gości odnajduje się na nowo, w myśl hasła Twój Luksus, Twoje Miejsce*****. Hotel położony jest w malowniczym miejscu, na skraju lasu, blisko natury. Sztuka to jego dusza. Zachwyca swoim alpejskim designem w połączeniu z sudeckim stylem, który idealnie komponuje się z nieskazitelną przyrodą i górskim krajobrazem. W myśl idei hotelu „#ART by Platinum”, wnętrza i otoczenie hotelu zdobi sztuka lokalnych artystów, malarzy i rzeźbiarzy, co nadaje temu miejscu niepowtarzalny klimat i charakter. Magiczny ogród świateł, połączenie rzeźby wraz z naturą na skraju lasu tworzą niesamowity klimat tarasu restauracyjnego. Na zamówienie hotelu powstały regionalne stoły ze stuletniego drewna, wykonane przez lokalną manufakturę, które zdobią recepcję i restaurację. Hotel tworzy harmonijne połączenie z otaczającą przyrodą, wpisuje się w górski krajobraz, oferując gościom Miejsce Luksusu blisko natury

Platinum Mountan Hotel & SPA
Fot. Platinum Mountan Hotel & SPA

Platinum Mountain Hotel & SPA to miejsce, które urzeka bogactwem smaków barwnej, aromatycznej kuchni regionalnej w restauracji Regionalne Talerze. Komfortowy wypoczynek zyskuje perfekcyjną oprawę dzięki obsłudze dyskretnego, uważnego zespołu, zaś chwile błogiego relaksu w strefie Wellness & SPA pozwalają uwolnić umysł i zapomnieć o codzienności. Platinum Mountain Hotel & SPA gwarantuje że każdy z gości poczuje bliską sobie i niekończącą się przyjemność bycia w Domu, z dala od Domu, gdzie perfekcja tworzy #platynowechwile w każdym detalu.

Platinum Mountan Hotel & SPA
Fot. Platinum Mountan Hotel & SPA

Oferta hotelu stworzona w myśli reguły gdy hotel to za mało nie jest tylko ofertą na odpoczynek w górach. Hotel proponuje swoim gościom #platynowechwile: tworzy dla nich doświadczenie, chwile pełne relaksu i wypoczynku, doskonałej kuchni, niebagatelnej rozrywki. Hotel pozwala gościom poczuć „swój” luksus, odnaleźć pełen spokoju i odprężenia wypoczynek, który odrywa od codzienności.

Bez względu na to czym dla gości jest luksus: czy są to chwile pełne atrakcji z rodziną czy chwile relaksu w SPA, czy są to romantyczne chwile we dwoje czy czas z kieliszkiem doskonałego wina przy kominku, czy jest to wyśmienita kolacja w blasku świec czy odpoczynek z książką w wysmakowanych wnętrzach przepełnionych stylem, drewnem, sztuką i doskonałą muzyką, misją mojego zespołu jest by tworzyć ten luksus, tworzyć  #platynowechwile dla naszych gości ” podkreśla Radosław Dworzyński, dyrektor generalny Platinum Mountain Hotel & Spa, „Jestem przekonany że każdy z naszych gości odnajdzie tu swój sposób na wypoczynek, a rolą mojego zespołu jest sprawić by ten wypoczynek był na najwyższym poziomie. Gości zapraszamy do stylowych wnętrz wypełnionych sztuką, dobrą kuchnią, subtelną muzyką, a oferta atrakcji zawiera zarówno propozycje na niecodzienny odpoczynek w relaksującym spa czy kompleksie basenów i saun lub aktywny czas na górskich szlakach z naszym dedykowanym przewodnikiem, rozgrzewki nordic walking, poranny jogging z coachem, czy z wyciszającą yogę.

Twoje Miejsce Twój Luksus *****

Hotel oferuje 147 pokoi hotelowych w 5-gwiazdkowym standardzie oraz 194 apartamenty Platinum Apartments. Apartamenty zlokalizowane na terenie zielonego resortu zostały zaprojektowane z myślą o rodzinnym wypoczynku. Są wyposażone w niezależne aneksy kuchenne a łazienki (w wyższej kategorii) mają prywatne sauny suche na wyłączność Gości, co czyni je produktem wysokiej klasy na rynku takich apartamentów w Polsce.

Platinum Mountan Hotel & SPA
Fot. Platinum Mountan Hotel & SPA

Infrastruktura zewnętrzna resortu z zielonymi ogrodami na skraju lasu z zewnętrznym basenem i placem zabaw tworzy to miejsce idealnym na odpoczynek dla rodzin. Dodatkowo bogaty program animacji dla dzieci, Kids Concierge, czyli opieka dedykowanych opiekunów podczas animacji, sala zabaw i gier multimedialnych pozwala kreatywnie spędzić czas najmłodszym gościom – jednocześnie pozwalając innym wypoczywającym cieszyć się spokojem i ciszą. Strefy dla dzieci zostały zaprojektowane w ten sposób, aby ich zabawa nie przeszkadzała komfortowi innych gości.

Wieczory z muzyką i sommelierem

Program tematycznych wieczorów z muzyką na żywo i kulinarnymi atrakcjami pozwala wypoczywającym zaplanować wieczór przy doskonałej rozrywce, korzystając z wybornej karty menu  baru i kolekcji koktajli wybitnych barmanów. Dopełnieniem kulinarnych doznań jest specjalnie wyselekcjonowana kolekcja win przez hotelowego sommeliera, który z pasją doradzi wybór wina idealnie sparowanego z wybranym daniem.

Platinum Mountan Hotel & SPA
Fot. Platinum Mountan Hotel & SPA

Restauracja Regionalne Talerze zachwyca bogactwem kuchni regionu

Restauracja Regionalne Talerze to kulinarne serce Hotelu. Niesamowity charakter tego miejsca dopełnia sztuka i oryginalny design z regionalną ceramiką na ścianach. Restauracja oferuje sezonowe regionalne perełki, łącząc odważnie nowoczesne polskie smaki, kultywując jednocześnie lokalną tradycję kulinarną. Menu à la carte to autorskie połączenie polskiej i regionalnej tradycji kulinarnej, w zaskakujących połączeniach, cenione bardzo przez gości Platinum Mountain Hotel & SPA.

Platinum Mountan Hotel & SPA
Fot. Platinum Mountan Hotel & SPA

Gdy hotel to za mało, Platinum Mountain Hotel & Spa tworzy dla gości #platynowechwile. Każdy z gości znajdzie tu swój sposób na luksusowy odpoczynek, a obsługa sprawi że #platynowechwile będą niezapomniane na najwyższym poziomie: https://bit.ly/3sBBTt0.

Platinum Mountan Hotel & SPA
Fot. Platinum Mountan Hotel & SPA
Platinum Mountan Hotel & SPA
Fot. Platinum Mountan Hotel & SPA
Platinum Mountan Hotel & SPA
Fot. Platinum Mountan Hotel & SPA

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.