Marta Roszewska 5 stycznia 2018 20:00
1/5
Sypialnie gwiazd: Marta Wierzbicka, Małgorazata Rozenek-Majdan, Kylie Jenner
Copyright @Instagram
1/5

Życie w ciągłym pędzie jest stresujące. Dlatego gwiazdy doskonale wiedzą o tym, jak ważny jest wypoczynek. Ich sypialnie to nie tylko miejsce, w którym odpoczywają po ciężkim dniu. Są przede wszystkim bardzo stylowe! Znaleźliśmy tu mnóstwo inspiracji i ciekawych trików na ciekawe wnętrza sypialniane.

 

1. Sypialnia Kylie Jenner

 

 

W swoim nowym reality show "Life of Kylie" najmłodsza Jennerka oprowadziła widzów po swojej posiadłości w Los Angeles. Tak jak pozostała część jej domu, w sypialni panuje otoczka luksusu. Monochromatyczne kolory wcale nie są nudne, gdyż takie elementy jak futrzana narzuta i poduszki wprowadzają lekkie "zamieszanie" i sprawiają, że wnętrza stają się ciekawsze. Oczywiście nie brakuje tu łóżka gigantycznych rozmiarów!

 

Zobacz także: Gdzie Kylie Jenner przygotowuje się na wielkie wyjścia? Wyjaśniamy, co to jest glam room i dlaczego powinnaś mieć go w swoim domu!

2/5
Sypialnia Małgorzaty Rozenek-Majdan
Copyright @Instagram
2/5

2. Sypialnia Małgorzaty Rozenek-Majdan

 

Małgorzata Rozenek-Majdan dba o to, by w jej domu panowała rodzinna atmosfera. To także dotyczy jej sypialni. Osobiste przedmioty, takie jak pościel z inicjałami, ramki ze zdjęciami oraz pluszaki wprowadzają domowy klimat i sprawiają, że pokój staje się miejscem, w którym chcemy odpoczywać.

 

Zobacz także: Małgorzata i Radosław Majdanowie wkrótce się przeprowadzą. Gdzie będzie ich wymarzony dom?

3/5
Sypialnia Anny Lewandowskiej
Copyright @Instagram
3/5

3. Sypialnia Anny Lewandowskiej

 

Każdy sportowiec wie, że odpoczynek jest równie ważny co trening. Dlatego wielkie i wygodne łóżko to niezbędny element jej sypialni. Teraz także pojawiło się w niej łóżeczko jej córeczki Klary. Na Instagramie Anna podzieliła się z nami wnętrzami swojego mieszkania. Jest w nim pastelowo oraz przytulnie!

 

Polecamy także: Anna Lewandowska ma smykałkę do interesów! Jej nowy biznes będzie dotyczył...

4/5
Sypialnia Natalii Siwiec
Copyright @Instagram
4/5

4. Sypialnia Natalii Siwiec

W swoim mieszkaniu Natalia Siwiec odpoczywa w prawdziwych luksusach. Jej sypialnia urządzona jest w stylu glamour - nie dziwi nas to, bardzo do niej pasuje! Pikowane wezgłowie łóżka, pastelowe kolory tworzą bardzo dziewczęcy klimat w sypialni.

5/5
Sypialnia Marty Wierzbickiej
Copyright @Instagram
5/5

5. Sypialnia Marty Wierzbickiej

W sypialni Marty panuje styl eklektyczny. Marta zbiera wszystko, co jej przypadnie do gustu. Efekt finalny jest rewelacyjny! W sypialni obok łóżka wiszą obrazki oraz lustra w różnych kształtach i ramkach. Drewniana komoda oraz świeże kwiaty ożywiają wnętrza i nam się to podoba!

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!