Glamroom Kylie Jenner
Fot. Screen z reality show "Life of Kylie"
VIVA! Tylko u nas

Gdzie Kylie Jenner przygotowuje się na wielkie wyjścia? Wyjaśniamy, co to jest glam room i dlaczego powinnaś mieć go w swoim domu!

Marta Roszewska 20 listopada 2017 18:30
Glamroom Kylie Jenner
Fot. Screen z reality show "Life of Kylie"

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie Kylie Jenner robi się na bóstwo? W swoim reality show "Life of Kylie" zdradziła, że świątynią piękna w jej domu jest glam room. Jest nowy trend wnętrzarski, bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej zjawiskowym pomieszczeniom, bez których gwiazdy nie wyobrażają sobie swoich domów.

 

Glamroom
Fot. Pinterest

 

Nazwa glam roomu pochodzi z języka angielskiego ("glam" od słowa "glamour" oznacza przepych, urok, blask). Główną częścią glam roomu jest typowa toaletka, z dużym, najlepiej oświetlonym lustrem - to tutaj wykonujemy makijaż przed wielkim wyjściem, dlatego dobre światło jest tak ważne. Warto w tym miejscu zaopatrzyć się w dodatkowe miejsce na przechowanie kosmetyków - idealnym sposobem jest wysuwana szuflada spod blatu. Dzięki temu zaoszczędzimy dużo miejsca i zachowamy porządek w widocznej części pomieszczenia. Nie oznacza to jednak, że pozbywamy się bibelotów. Glam room musi być urządzony w stylu glamour - pikowane pufy, złote akcesoria, puchate dywaniki, świece zapachowe. Ma być pudrowo i słodko!

 

Glamroom
Fot. Pinterest

 

Na samym makijażu jednak przygotowania się nie kończą! W glam roomie musi znaleźć się także ogromna garderoba - tu stawiamy na klasyczne półki do samego sufitu (w końcu muszą pomieścić nasz cały modowy dorobek!). Nie może także zabraknąć ogromnego lustra do selfie - outfit nieuwieczniony na zdjęciu, to outfit stracony! W glam roomie Kylie przechowuje także coś jeszcze... swoją słynna kolekcję peruk! W końcu stylizacja nie jest w pełni dopracowana, gdy nie dobierzemy do niej odpowiedniej fryzury!

 

Glamroom Kylie Jenner
Fot. Screen z reality show "Life of Kylie"

 

Zobacz także: Kylie Jenner reklamuje nowe produkty domu mody Balmain! I nie są to wcale ubrania!

 

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.