Glamroom Kylie Jenner
Fot. Screen z reality show "Life of Kylie"
VIVA! Tylko u nas

Gdzie Kylie Jenner przygotowuje się na wielkie wyjścia? Wyjaśniamy, co to jest glam room i dlaczego powinnaś mieć go w swoim domu!

Marta Roszewska 20 listopada 2017 18:30
Glamroom Kylie Jenner
Fot. Screen z reality show "Life of Kylie"

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie Kylie Jenner robi się na bóstwo? W swoim reality show "Life of Kylie" zdradziła, że świątynią piękna w jej domu jest glam room. Jest nowy trend wnętrzarski, bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej zjawiskowym pomieszczeniom, bez których gwiazdy nie wyobrażają sobie swoich domów.

 

Glamroom
Fot. Pinterest

 

Nazwa glam roomu pochodzi z języka angielskiego ("glam" od słowa "glamour" oznacza przepych, urok, blask). Główną częścią glam roomu jest typowa toaletka, z dużym, najlepiej oświetlonym lustrem - to tutaj wykonujemy makijaż przed wielkim wyjściem, dlatego dobre światło jest tak ważne. Warto w tym miejscu zaopatrzyć się w dodatkowe miejsce na przechowanie kosmetyków - idealnym sposobem jest wysuwana szuflada spod blatu. Dzięki temu zaoszczędzimy dużo miejsca i zachowamy porządek w widocznej części pomieszczenia. Nie oznacza to jednak, że pozbywamy się bibelotów. Glam room musi być urządzony w stylu glamour - pikowane pufy, złote akcesoria, puchate dywaniki, świece zapachowe. Ma być pudrowo i słodko!

 

Glamroom
Fot. Pinterest

 

Na samym makijażu jednak przygotowania się nie kończą! W glam roomie musi znaleźć się także ogromna garderoba - tu stawiamy na klasyczne półki do samego sufitu (w końcu muszą pomieścić nasz cały modowy dorobek!). Nie może także zabraknąć ogromnego lustra do selfie - outfit nieuwieczniony na zdjęciu, to outfit stracony! W glam roomie Kylie przechowuje także coś jeszcze... swoją słynna kolekcję peruk! W końcu stylizacja nie jest w pełni dopracowana, gdy nie dobierzemy do niej odpowiedniej fryzury!

 

Glamroom Kylie Jenner
Fot. Screen z reality show "Life of Kylie"

 

Zobacz także: Kylie Jenner reklamuje nowe produkty domu mody Balmain! I nie są to wcale ubrania!

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.