Najbogatsze dziecko na Instagramie
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Najbogatsza dziewczynka na Instagramie zarabia nawet kilkadziesiąt tysięcy za post!

Kim jest Everleigh Rose?

Aleksandra Frankowska 18 października 2020 16:28
Najbogatsze dziecko na Instagramie
Fot. Instagram

Instagram stał się miejscem, gdzie można zarobić naprawdę miliony, jeśli tylko zgromadzi się społeczność i przygotuje interesujący, angażujący content. Najlepszym przykładem jest Everleigh Rose LaBrant, 7-letnia dziewczynka, która jest prawdziwą gwiazdą Instagrama. Konto założyła jej mama i to był strzał w dziesiątkę!

Kim jest Everleigh Rose LaBrant?

7-letnia Instagramerka zgromadziła na swoim koncie ponad 5 milionów obserwatorów. Można powiedzieć, że to prawdziwe imperium, na którym dziewczynka, a raczej jej mama, zarabiają fortunę. Mama dziewczynki jest blogerką, na dodatek niezwykle przedsiębiorczą. Zakładając konto w mediach społecznościowych dla swojej córki, doskonale wiedziała, że jej uroda może zdziałać wiele!

Najbogatsze dziecko na Instagramie zarabia tysiące dolarów za post

Everleigh Rose to prawdziwa gwiazda Instagrama. Liczba jej obserwatorów przekłada się dokładnie na liczby. Okazuje się, że marki, które chcą współpracować z dziewczynką, oferują jej nawet 16 tysięcy dolarów za jeden post. Przeliczając to na złotówki, otrzymujemy kwotę rzędu 60 tysięcy złotych! To niesamowite, ale prawdziwe. Instagram stał się prawdziwą żyłką do zarabiania pieniędzy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My first time in Hawaii🌸 Wish we didn’t have to leave today😢🌴

Post udostępniony przez Everleigh Rose (@everleighrose)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Waiting for you baby brother💕

Post udostępniony przez Everleigh Rose (@everleighrose)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunday mornin’ snuggles with my very best friend💫 @posierayne

Post udostępniony przez Everleigh Rose (@everleighrose)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Went to a wedding last weekend & you better bet I killed the dance floor😎

Post udostępniony przez Everleigh Rose (@everleighrose)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.