Rafał Maślak pokazal salon
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Rafał Maślak pokazał salon w nowym domu! Wnętrze jest bardzo luksusowe!

Dominuje złoto i marmur!

Aleksandra Frankowska 4 listopada 2020 11:27
Rafał Maślak pokazal salon
Fot. Instagram

Rafał Maślak wraz z żoną i synem zamieszkał już w nowym domu, do którego wprowadzili się pod koniec wakacji. Na swoim Instagramie model pokazał wnętrze salonu, który na internautach zrobił ogromne wrażenie. Trzeba przyznać, że gwiazdor ma gust!

Rafał Maślak w końcu szczęśliwy

Mister Polski od 2015 roku jest w związku z Kamilą Nicpoń, którą poślubił kilka lat temu, a w 2019 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – syna Maksymiliana. Na Instagramach pary można zobaczyć, jak wygląda ich szczęśliwe, rodzinne życie. Chętnie dzielą się kadrami swojej codzienności.

Rafał Maślak z rodziną przeprowadzili się do nowego domu

Kiedy pod koniec wakacji zakończyła się budowa domu Maślaków, cała rodzina przeprowadziła się do swojej nowej oazy. Rafał Maślak zadbał o to, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a jego żona i syn mogli mieć najpiękniejszy dom na świecie. Mister Polski już wcześniej w wywiadzie dla Jastrząb Post informował o planach przeprowadzkowych.

Rafał Maślak pokazal salon
Fot. Instagram

To będzie styl nowoczesny. Piękne połączenie drewnianej, dębowej podłogi układanej w jodełkę w szewronie, do tego przepiękne kamienie, które będą na blatach, na schodach połączone z przepięknymi orzechowymi meblami i długimi zasłonami. Posiłkowaliśmy się pomocą projektantki, ale stworzyliśmy wspólnie razem fajny projekt. Mam aż ciarki, jak to wszystko wygląda. Te najbardziej widowiskowe elementy następują teraz. Wcześniej była elektryka, wiadomo nie było takiego wizualnego zachwytu, ale teraz to wszystko jest dopinane i z dnia na dzień ta układanka układa się w całość.

Willa w której mieszkają Maślakowie liczy około 130 metrów kwadratowych. Na piętrze znajduje się sypialnia i pokój dziecka, a także garderoba i łazienka. Na dole zaś salon, kuchnia, pokój gier oraz druga łazienka. Na swoim Instagramie Rafał Maślak pochwalił się zdjęciami salonu, który zrobił ogromne wrażenie na internautach.

Rafał Maślak pokazal salon
Fot. Instagram

Centralne miejsce zajmuje tu sofa w kobaltowym odcieniu oraz niewielki stolik na miedzianym stelażu, idealny do kawy. Na marmurowej ścianie zawieszony został telewizor, a tuż pod nim postawiono małą szafkę. Dodatki są w kolorze złota, które rozświetla całe wnętrze. Trzeba przyznać, że całość wygląda niezwykle luksusowo! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak się okazuje na nowym na początku trudno się odnaleźć. Wszystko cieszy tak, jak naszego Maksia cieszy otwieranie szuflad i wchodzenie do nich (naprawdę mógłby to robić od rana do nocy 🤦🏻‍♂️). A ja codziennie zrzucam kotwicę w innym miejscu, żeby nacieszyć się, że w końcu jesteśmy na swoim. Nie wszystko jest zrobione na tip-top ale jesteśmy już bliżej niż dalej🙏 Przesuwając palcem w bok🤏możecie zobaczyć nasz zestaw wypoczynkowy od @tetrismeble, który stał się centrum dowodzenia, relaksu i niecnieróbstwa w naszym domu 👌🏻 W linku w BIO znajdziecie link do kolekcji Pluma, z której pochodzą kanapa, stolik i pufa. Co jest Waszym miejscem numer jeden w Waszych domach? #homesweethome #naswoim #interiordesign #TetrisMeble #meblemodułowe #mebledosalonu #nowoczesnewnętrze #nysa

Post udostępniony przez R A F A L M A S L A K (@rafalmaslak)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.