Julia Wieniawa pokazala remont mieszkania
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Julia Wieniawa pokazała pierwsze zdjęcia z remontu swojego apartamentu! 

Wnętrza robią wrażenie! Będzie luksusowo!

Aleksandra Frankowska 10 listopada 2020 13:12
Julia Wieniawa pokazala remont mieszkania
Fot. Instagram

Julia Wieniawa jakiś czas temu kupiła przepiękny apartament w Warszawie. Bardzo wiele mówiło się o tym, że taras planuje urządzić w stylu dżungli, a pomoże jej w tym sam Marin Tyszka, który mieszka po sąsiedzku. Tym razem Julia pochwaliła się zdjęciami z remontu, który już trwa, a wnętrza zaczynają nabierać wyjątkowości!

Apartament Julii Wieniawy kosztował 1,5 miliona złotych

Mieszkanie, które Julia Wieniawa kupiła w Warszawie to ogromny apartament, za który jedna z najlepiej zarabiających polskich aktorek zapłaciła aż 1,5 miliona złotych. To nie pierwsza nieruchomość, w którą zainwestowała gwiazda. Jako młoda business woman doskonale wie, że bardzo opłaca się inwestować w rynek mieszkaniowy.

Julia Wieniawa pokazała wnętrza nowego apartamentu

W swoim pierwszym mieszkaniu w Warszawie Julia zamieszkała w 2018 roku. Miała w nim nawet różową lodówkę, a całość urządzona została w stylu vintage.

Zawsze marzyłam, żeby mieszkać w kamienicy. Zostawiłam nawet starą, jodełkową podłogę, bo to totalnie mój styl.

Jej najnowszy apartament znajduje się w centrum Warszawy na najwyższym piętrze. Remont powoli dobiega końca, a pierwsze zdjęcia Julia pokazała właśnie na swoim Instagramie. Zaprezentowała przede wszystkim niezwykłą łazienkę, która urządzona została w nowoczesnym stylu. Kabina prysznicowa wyłożona została szarymi płytkami w kolorowe kropki, a jedna ze ścian masywnymi płytkami w kolorze piaskowym. Wnętrze jest ciepłe, przytulne i świeże.

Julia Wieniawa pokazala remont mieszkania
Fot. Instagram

Julia poprosiła również fanów o radę w kwestii lokalizacji lustra. Pierwotnie aktorka chciała powiesić je nad sedesem, jednak fani zdecydowali i to w dużej większości, że nie wygląda tam korzystnie. Jesteście ciekawi całego efektu po remoncie? 

Julia Wieniawa pokazala remont mieszkania
Fot. Instagram

Julia Wieniawa pokazala remont mieszkania
Fot. Instagram

Julia Wieniawa pokazala remont mieszkania
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello retro Rihanna

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.