Modelka z teledysku Last Christmas Wham
Fot. screen teledysk Wham/You Tube
Z życia gwiazd

Jak teraz wygląda modelka z teledysku Last Christmas? Kathy Hill ma 64 lata!

Minęło 36 lat od premiery teledysku Wham!

Agata Zych 17 grudnia 2020 15:31
Modelka z teledysku Last Christmas Wham
Fot. screen teledysk Wham/You Tube

Brytyjska modelka Kathy Hill zdobyła wielką popularność za sprawą teledysku do świątecznego hitu „Last Christmas” Wham, gdzie pojawiła się u boku George’a Michaela. Miała wówczas 28 lat. Co ciekawe, wideoklip do „Last Christmas” był pierwszym i ostatnim teledyskiem, w którym wystąpiła modelka. Zdobył taką popularność, że Kathy kojarzona była głównie z tym właśnie wideoklipem i piosenką. Dziś Kathy Hill ma 64 lata i nadal jest bardzo aktywna w branży modelingowej. Modelka chętnie dzieli się nowymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że gwiazda teledysku „Last Christmas” prezentuje się znakomicie. 

Co robiła modelka z teledysku Last Christmas i czy zajmuje się teraz Kathy Hill?

Brytyjska modelka Kathy nadal działa w branży mody i jest twarzą wielu kampanii. Swój dawny look, czyli loki w odcieniu brązu porzuciła już dawno. Obecnie ma 64 lata, prezentuje się przepięknie i ma najmodniejszego w tym sezonie blond boba. Z okazji 30 rocznicy premiery teledysku, czyli 5 lat temu modelka wzięła udział w kampanii biżuterii AK. Zdjęcia były zachwycające! Kathy jest bardzo aktywną zawodową modelką 50 plus, jest na liście znanych agencji modelek m.in. Freshagents na którym widnieje jej profil. Bierze udział w sesjach zdjęciowych do katalogów znanych marek proponujących odzież dla kobiet po 40 roku życia. Co myślicie o Kathy Hill? 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diversity awards with @tariqsiddiqi wearing @patrickmavros earrings ✨ hair by @beverlyc_hair @cobellasalon

Post udostępniony przez Kathy Hill (@kathy_j_hill)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Early morning call time #work #classicmodels #worktrip #noage #love #life

Post udostępniony przez Kathy Hill (@kathy_j_hill)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@toolallyjewels

Post udostępniony przez Kathy Hill (@kathy_j_hill)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?