Wieniawa pokazala luksusowy apartament 2020
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Julia Wieniawa pokazała wnętrza swojego luksusowego apartamentu!

Aktorka doskonale wie, w jakie nieruchomości inwestować!

Aleksandra Frankowska 12 sierpnia 2020 12:30
Wieniawa pokazala luksusowy apartament 2020
Fot. Instagram

Julia Wieniawa to niezwykle przedsiębiorcza młoda osoba. Aktorka doskonale wie, w co powinna inwestować pieniądze. Wybrała nieruchomości, dlatego też niedawno została właścicielką apartamentu za 2 miliony złotych. Taras na jego dachu w stylu egzotycznej dżungli urządzi dla niej sam Marcin Tyszka. Młoda gwiazda pochwaliła się właśnie najnowszymi zdjęciami wnętrz i trzeba przyznać, że ma świetny gust!

Julia Wieniawa to prawdziwa bizneswoman

Kariera młodej aktorki w polskim show-biznesie rozwinęła się niezwykle szybko. Propozycje ról sypią się w jej stronę niemal codziennie. Gwiazda gra nie tylko w filmach i serialach – między innymi w Rodzince.pl, ale próbuje również swoich sił w muzyce. Mimo, że ma 21 lat, może pochwalić się sporym majątkiem, który doskonale inwestuje – w nieruchomości.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

new haircut by my lovely @da_midays 🌺

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa pochwaliła się wnętrzami nowego apartamentu

Zarobione pieniądze młoda aktorka inwestuje w nieruchomości. Swój najnowszy apartament w centrum Warszawy, który kupiła za 2 miliony złotych, urządza bardzo skrupulatnie, z największym wyczuciem smaku i estetyki. Chce, aby było to mieszkanie jej marzeń.

Uważam, że inwestowanie w mieszkanie jest na pewno bardzo bezpieczne. Po drugie, jest lepsze niż lokata w banku. Po trzecie jest to bardzo miłe uczucie, że mieszkanie można kupić samemu i to jest ogromne szczęście. Jestem bardzo wdzięczna, za taką możliwość.

Na swoim InstaStory Wieniawa pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z nowego lokum, które wydaje się być niezwykle przestronne. Jak zapowiedziała, zamierza urządzić je w bardzo nowoczesnym, luksusowym stylu. W jej wnętrzach nie zabraknie zieleni, a także miękkich, wygodnych dodatków. Wszystko chce zaaranżować w stylu Bali, do którego zainspirowały ją podróże właśnie do tego zakątka świata. Na jednym ze zdjęć widać również wizualizację łazienki i przepiękny prysznic, wyłożony mozaiką w kolorach ziemi, z ogromnym okrągłym lustrem na ścianie. Trzeba przyznać, że wnętrza Julii Wieniawy robią wrażenie!

Właśnie odwiedziłam swoje nowe mieszkanie. Czeka mnie spory remont, więc jeszcze trochę czasu minie, zanim się tu wprowadzę, ale zaczęłam już robić taras na dachu i będzie pięknie – mówi aktorka. 

Wieniawa pokazala luksusowy apartament 2020
Fot. Instagram

Wieniawa pokazala luksusowy apartament 2020
Fot. Instagram

Wieniawa pokazala luksusowy apartament 2020
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Takie tam spontaniczne odwiedziny w Palm Springs u @tyszka_marcin 🌴

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.