Z ŻYCIA GWIAZD

Julia Wieniawa szczerze o związku z Baronem: „Starsi faceci mnie interesują, ponieważ...”

Parę dzieli 15 lat...

Gabriela Czernecka 17 kwietnia 2019 06:41

Julia Wieniawa i Baron już nie ukrywają swojego związku. Para początkowo zapewniała, że nic ich nie łączy, ale dziś już nikt nie ma wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Zakochani chętnie publikują w sieci wspólne zdjęcia z wakacji, a niedawno pojawili się razem na oficjalnej imprezie, po której nie szczędzili sobie czułości. Trzymali się za ręce, wymieniali uśmiechami. Widać, że kiełkuje między nimi uczucie. Wciąż wielu twierdzi jednak, że między Julią a Baronem jest zbyt duża różnica wieku. Dzieli ich 15 lat. Czy to faktycznie duo? Julia Wieniawa komentuje!

Julia Wieniawa o związku z Baronem i różnicy wieku

Początkowo ich związek owiany był tajemnicą. Niewielu wierzyło, że Julia Wieniawa i Baron faktycznie są razem. Pierwsze doniesienia zostały przez nich przemilczane, ale w końcu para doszła do wniosku, że nie warto dawać powodów do plotkowania i w końcu na Instagramie zakochani potwierdzili swój związek. Julia i Aleksander zaliczyli już także swoje pierwsze oficjalne wyjście. Dziś już chyba nikt nie ma wątpliwości, że są razem.

W komentarzach pod zdjęciem Julii wciąż pojawiają się jednak pytania internautów dotyczące różnicy wieku między nią a jej partnerem. Wieniawa w rozmowie z Faktem zdradziła, że... nie wyobraża sobie związku z mężczyzną w swoim wieku lub młodszym! Dlaczego? „Ja jako mała dziewczynka lubiłam się kolegować ze starszymi znajomymi, bo lubiłam rozmawiać z nimi o różnych ciekawych rzeczach- zdradziła Julia. Starsi faceci mnie interesują ponieważ dużo mogę się od nich nauczyć, są doświadczeni życiowo, zawodowo”, wyznała.

„Od starszych mężczyzn mogę się dużo nauczyć - tłumaczy Wieniawa. Są doświadczeni życiowo i zawodowo, dajemy sobie nawzajem same fajne bodźce. Wiek to jest tylko liczba, ważne jest dla mnie to, co ktoś ma w głowie. Z młodszymi nie potrafię się dogadać. Z facetem, z którym się teraz spotykam, jesteśmy na takim samym poziomie mentalnym. A tak w ogóle to wolę starszych facetów, bo młodsi łamią serca”, mówi.

Przypomnijmy, że Julię Wieniawę i Barona dzieli piętnaście lat. Muzyk zespołu Afromental ma 35, a aktorka Rodzinki.pl 20 lat. Różnica wieku dla Julii nie jest jednak żadnym problemem. Młodziutka gwiazda zdradziła także, jak nazywa swojego starszego partnera!

„(...) To jest taki Piotruś Pan. Myślę, że jesteśmy na podobnym poziomie mentalnie”, mówi Wieniawa. A Waszym zdaniem 15 lat różnicy w związku to dużo czy mało? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?