Parę dzieli 15 lat...

Gabriela Czernecka 17 kwietnia 2019 06:41

Julia Wieniawa i Baron już nie ukrywają swojego związku. Para początkowo zapewniała, że nic ich nie łączy, ale dziś już nikt nie ma wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Zakochani chętnie publikują w sieci wspólne zdjęcia z wakacji, a niedawno pojawili się razem na oficjalnej imprezie, po której nie szczędzili sobie czułości. Trzymali się za ręce, wymieniali uśmiechami. Widać, że kiełkuje między nimi uczucie. Wciąż wielu twierdzi jednak, że między Julią a Baronem jest zbyt duża różnica wieku. Dzieli ich 15 lat. Czy to faktycznie duo? Julia Wieniawa komentuje!

Julia Wieniawa o związku z Baronem i różnicy wieku

Początkowo ich związek owiany był tajemnicą. Niewielu wierzyło, że Julia Wieniawa i Baron faktycznie są razem. Pierwsze doniesienia zostały przez nich przemilczane, ale w końcu para doszła do wniosku, że nie warto dawać powodów do plotkowania i w końcu na Instagramie zakochani potwierdzili swój związek. Julia i Aleksander zaliczyli już także swoje pierwsze oficjalne wyjście. Dziś już chyba nikt nie ma wątpliwości, że są razem.

W komentarzach pod zdjęciem Julii wciąż pojawiają się jednak pytania internautów dotyczące różnicy wieku między nią a jej partnerem. Wieniawa w rozmowie z Faktem zdradziła, że... nie wyobraża sobie związku z mężczyzną w swoim wieku lub młodszym! Dlaczego? „Ja jako mała dziewczynka lubiłam się kolegować ze starszymi znajomymi, bo lubiłam rozmawiać z nimi o różnych ciekawych rzeczach- zdradziła Julia. Starsi faceci mnie interesują ponieważ dużo mogę się od nich nauczyć, są doświadczeni życiowo, zawodowo”, wyznała.

„Od starszych mężczyzn mogę się dużo nauczyć - tłumaczy Wieniawa. Są doświadczeni życiowo i zawodowo, dajemy sobie nawzajem same fajne bodźce. Wiek to jest tylko liczba, ważne jest dla mnie to, co ktoś ma w głowie. Z młodszymi nie potrafię się dogadać. Z facetem, z którym się teraz spotykam, jesteśmy na takim samym poziomie mentalnym. A tak w ogóle to wolę starszych facetów, bo młodsi łamią serca”, mówi.

Przypomnijmy, że Julię Wieniawę i Barona dzieli piętnaście lat. Muzyk zespołu Afromental ma 35, a aktorka Rodzinki.pl 20 lat. Różnica wieku dla Julii nie jest jednak żadnym problemem. Młodziutka gwiazda zdradziła także, jak nazywa swojego starszego partnera!

„(...) To jest taki Piotruś Pan. Myślę, że jesteśmy na podobnym poziomie mentalnie”, mówi Wieniawa. A Waszym zdaniem 15 lat różnicy w związku to dużo czy mało? 

1/4
Julia Wieniawa i Baron
Copyright @TRICOLORS/East News
1/4

Gdy po raz pierwszy pojawiły się informacje, że Julia Wieniawa i Baron spotykają się, niewielu w nie uwierzyło.

2/4
Julia Wieniawa i Baron
Copyright @TRICOLORS/East News
2/4

Julia jest młodsza od Aleksandra o 15 lat. Padały głosy, że kompletnie do siebie nie pasują, ale wbrew pozorom sporo ich łączy. Oboje związani są z mediami, oboje także tworzą muzykę.

3/4
Julia Wieniawa i Baron
Copyright @TRICOLORS/East News
3/4

Wokalistka jakiś czas temu potwierdziła, że jest zakochana! „Nie ukrywam, że miłość bardzo mi służy!”, skomentowała swój związek z Baronem.

4/4
Julia Wieniawa i Baron na wakacjach
Copyright @Instagram @juliawieniawa
4/4

Wygląda na to, że para nie przejmuje się żadnymi plotkami na swój temat. A dla Was jaka różnica wieku jest akceptowalna w związku?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.