ronaldo-samolot-jak-wyglada-wnetrze-5
Fot. AdobeStock.com, Getty Images
o tym się mówi

Luksusowe auta mu nie wystarczają! Samolot Ronaldo wygląda jak pałac…

Zaglądamy do supernowoczesnych wnętrz!

Redakcja VIVA! 9 grudnia 2020 17:30
ronaldo-samolot-jak-wyglada-wnetrze-5
Fot. AdobeStock.com, Getty Images
Jak wielkie gwiazdy podróżują w czasie pandemii? Oczywiście prywatnymi samolotami! Cristiano Ronaldo i jego ukochana Georgina Rodriguez nie są wyjątkiem. Jest tylko jeden szczegół, zamiast wypożyczać samolot, mają podobno do dyspozycji własny.
 
Co więcej Ronaldo, który zdecydował się na zakup Gulfstreama (jeden z najbardziej popularnych, ale też zarazem luksusowych małych samolotów, którymi latają najbogatsi), postanowił wyposażyć wnętrze samolotu w niezwykle luksusowy sposób. Dzięki temu podczas podróży z rodziną wszyscy czują się na pokładzie jak w… pięciogwiazdkowym hotelu!
 

Prywatny samolot Cristiano Ronaldo - luksusowe wnętrze

Cristiano i Georgina razem wychowują aż czworo dzieci: najstarszego 10-letniego syna piłkarza Cristiano Juniora, trzyletnie bliźnięta Evę i Mateo i najmłodszą córką pary – Alanę Martinę. Dziewczynka jest jedynym biologicznym dzieckiem Georginy.

Tak duża rodzina, która jest rozpoznawalna na całym świecie na pewno miała by problem, żeby w spokojnej atmosferze podróżować rejsowymi samolotami. Nic więc dziwnego, że rejsy prywatnym odrzutowcem to dla nich najlepsze rozwiązanie. Ostatnio Georgina pokazała na swoim profilu na Instagramie, jak wygląda ich samolot!

W kabinie pasażerskiej zachwycają fotele wykonane z wysokiej jakości skóry w eleganckim bezowym kolorze oraz supernowoczesne stoliki, które wykonane są z dbałością o każdy detal. Fotele rozkładają się tak szeroko, że można na nich spać jak na wygodnym łóżku.

ronaldo-samolot-jak-wyglada-wnetrze-14
Fot. mat. prasowe

ronaldo-samolot-jak-wyglada-wnetrze-11
Fot. AdobeStock.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.