britney-spears-samolot-wnetrze-8
Fot. East News
o tym się mówi

Britney Spears ma własny samolot! Jak wygląda wnętrze?

Gwiazda ma dostęp do prawdziwego luksusu…

Redakcja VIVA! 18 listopada 2020 19:30
britney-spears-samolot-wnetrze-8
Fot. East News

O Britney Spears ostatnio jest bardzo głośno. Niestety powodem nie jest nowa płyta, ale problemy zdrowotne piosenkarki, która od dawna cierpi na zaburzenia psychiczne. Gwiazda od kilkunastu lat zmaga się z problemami psychicznymi i uzależnieniami. Jest pod stałą opieką ojca, który kontroluje jej wydatki i osobiste decyzje. Britney jest ubezwłasnowolniona od 2008 roku. Na szczęście w życiu gwiazdy zdarzają się też przyjemne chwile.

Britney już za chwilę będzie miała urodziny - 2 grudnia skończy 38 lat. Z tej zbliżającej się wielkimi krokami okazji chłopak gwiazdy trener gwiazdy Sam Asghari zabrał ją na wakacje na wyspę Maui na Hawajach. Para podróż odbyła podobno prywatnym samolotem, należącym do Spears. Jak wygląda w środku?
 

Samolot Britney Spears - tak wygląda luksus!

Wnętrza samolotu wykończone są w jasnych, beżowych kolorach i naturalnym drewnie. Oczywiście największe wrażenie robią fotele lotnicze pokryte jasnoszarą skórą. Britney może podróżować w luksusowych warunkach, zarówno na pokładzie (teraz, w czasie pandemii nie musi nawet nosić maseczki), ale też podczas rejestracji na lotnisku - terminale dla prywatnych samolotów są dużo bardziej wygodne, a pasażerowie nie muszą stać w długich kolejkach. Chcielibyście tak podróżować?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.