Ilona Wrońska i Leszek Lichota Forrest Glamp
Fot. Istagram/Ilona Wrońska
O tym się mówi

Leszek Lichota i Ilona Wrońska zmienili swoje życie i założyli glamping!

Czy zrezygnują z aktorstwa?

Marta Cieplak 6 sierpnia 2021 19:30
Ilona Wrońska i Leszek Lichota Forrest Glamp
Fot. Istagram/Ilona Wrońska

Ilona Wrońska i Leszek Lichota to bardzo znana aktorska para. Obojgu wielką popularność przyniósł serial Na Wspólnej, choć Leszek Lichota zagrał potem wiele doskonałych ról i filmowych i serialowych, m.in. w produkcji Wataha, Boże Ciało i Karbala. Pandemia jednak dała im do myślenia i w końcu odważyli się na spektakularną zmianę w swoim życiu – założyli glamping na granicy Beskidu Niskiego i Bieszczad. Co to oznacza dla ich kariery aktorskiej?

Wrońska i Lichota otworzyli glamping Forrest Glamp

Miejsce, które wybrali nie jest przypadkowe, bo Leszek Lichota kręcił tam sceny do filmu Boże Ciało Jana Komasy.

Ta wieś była bohaterem tej opowieści. Wtedy też przyjechała do mnie Ilona. Poznając tych ludzi, to miejsce, poczuliśmy, że odpoczywamy tu. Ładujemy baterie, zdradził Leszek Lichota w rozmowie w Dzień Dobry TVN.

Forrest Glamp to luksusowy kemping, na którym można wynająć jeden z kilku namiotów. Najmniejszy pomieści cztery osoby, największy nawet siedem. W każdym jest łazienka z prysznicem, w pełni wyposażona kuchnia, dwie sypialnie i do tego ogromny taras z wygodnymi kanapami. 

Położenie glampingu jest idealne, bo daje możliwość zwiedzania zarówno Beskidu jak i Bieszczad. Można poczuć się tam częścią natury.

Cały ten teren, prawie dwa hektary, były zachwaszczone (...) Postanowiliśmy zrobić to własnym sumptem na zasadzie, że zrobimy najlepiej, jak potrafimy, mówili w wywiadzie.

Na nudę nie można narzekać – można skorzystać z wycieczki śladami filmowymi, warsztatów zielarskich, warsztatów w drewnie czy wycieczki z przewodnikiem po dzikim Beskidzie. 

Wszyscy zadają sobie jednak pytanie, czy w związku z nowym biznesem Leszek Lichota i Ilona Wrońska całkowicie zrezygnują z aktorstwa? Prawdopodobnie nie, bo choć pracy na pewno tam nie brakuje, to jednak glamping jest biznesem typowo sezonowym. Dzięki temu będziemy mogli podziwiać ich jeszcze w niejednej doskonalej roli! A na razie trzymamy kciuki za powodzenie Forrest Glamp! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.