Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Mucha świętuje urodziny swojego syna. Z tej okazji upiekła tort?

Aktorka pokazała zdjęcie na Instagramie!

Redakcja VIVA! 20 stycznia 2020 15:30
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha to prywatnie mama dwójki dzieci - Stefanii oraz Teodora. Syn aktorki skończył właśnie 6 lat, a z tej okazji nie mogło zabraknąć świętowania! Na swoim Instagramie artystka pokazała, jak wyglądał tort urodzinowy i musimy przyznać, że to prawdziwe dzieło sztuki. Myślicie, że Ania zrobiła wypiek samodzielnie?

Tort dla fanów Harry'ego Pottera

W mediach dość głośno zrobiło się o aktorce, a na tapecie jest temat rozpadu jej długoletniego związku z Marcelem Sorą. Mimo tych zawirowań, Ania stara się poświęcać jak najwięcej czasu swoim dzieciom. Ostatnio urodziny obchodził jej syn Teodor, z tej okazji aktorka postanowiła wyprawić przyjęcie. W social mediach aktorki pojawiło się zdjęcie tortu, który wygląda niesamowicie. Ciasto składa się z kilku warstw, a tematem przewodnim dekoracji jest Harry Potter. Dolna warstwa przypomina Hogward - słynną szkołę czarodziejów. Nie mogło zabraknąć również filmowych postaci - Lorda Voldemorta oraz oczywiście słynnego Harry'ego Pottera. Z pewnością każdy fan sagi książek oraz filmów o młodym czarodzieju byłby przeszczęśliwy! Ciasto zostało wykonane przez jedną ze słynnych cukierni, jak Wam się podoba? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.