Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Mucha świętuje urodziny swojego syna. Z tej okazji upiekła tort?

Aktorka pokazała zdjęcie na Instagramie!

Redakcja VIVA! 20 stycznia 2020 15:30
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha to prywatnie mama dwójki dzieci - Stefanii oraz Teodora. Syn aktorki skończył właśnie 6 lat, a z tej okazji nie mogło zabraknąć świętowania! Na swoim Instagramie artystka pokazała, jak wyglądał tort urodzinowy i musimy przyznać, że to prawdziwe dzieło sztuki. Myślicie, że Ania zrobiła wypiek samodzielnie?

Tort dla fanów Harry'ego Pottera

W mediach dość głośno zrobiło się o aktorce, a na tapecie jest temat rozpadu jej długoletniego związku z Marcelem Sorą. Mimo tych zawirowań, Ania stara się poświęcać jak najwięcej czasu swoim dzieciom. Ostatnio urodziny obchodził jej syn Teodor, z tej okazji aktorka postanowiła wyprawić przyjęcie. W social mediach aktorki pojawiło się zdjęcie tortu, który wygląda niesamowicie. Ciasto składa się z kilku warstw, a tematem przewodnim dekoracji jest Harry Potter. Dolna warstwa przypomina Hogward - słynną szkołę czarodziejów. Nie mogło zabraknąć również filmowych postaci - Lorda Voldemorta oraz oczywiście słynnego Harry'ego Pottera. Z pewnością każdy fan sagi książek oraz filmów o młodym czarodzieju byłby przeszczęśliwy! Ciasto zostało wykonane przez jedną ze słynnych cukierni, jak Wam się podoba? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.