Michel Moran, Halina Moran, 2015
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Michel Moran pokazał czułe zdjęcie z żoną. Romantyczny kadr poruszył fanów!

Szef kuchni tworzy z ukochaną szczęśliwy związek od ponad 20 lat!

Olga Figaszewska 25 lipca 2022 20:41
Michel Moran, Halina Moran, 2015
Fot. VIPHOTO/East News

Michel Moran wspólnie z ukochaną żoną tworzą zgrany duet od ponad 20 lat! Juror MasterChefa podzielił się romantycznymi zdjęciami z ukochaną. Rzadko uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego, ale tym razem zrobił wyjątek. Tak szef kuchni mówi o ich związku.

Michel Moran o ukochanej żonie. Szef kuchni pokazał romantyczne zdjęcie

Sympatię fanów zdobył jako prowadzący programu MasterChef i MasterChef Junior. Charyzmatyczny, dowcipny, utalentowany szef kuchni z Francji rzadko mówi o życiu prywatnym i chętnie wypowiada się jedynie na temat swoich zawodowych wyzwań. Jednak tym razem zrobił wyjątek i pokazał w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z żoną. Z ukochaną Haliną Moran jest już od ponad 20 lat. Fotografia podbiła serca obserwatorów, a Michel Moran opatrzył ją czułym opisem.

„Związek jest rzeczą piękną, ale również trudną jak trwa ponad 20 lat. Nie jest łatwo. Miłość musi być silna, muszą być kompromisy i tolerancja. I trzeba umieć wybaczać! I taka miłość może trwać całe życie”, zwierzył się.  

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautów. „Miłość, szacunek i kompromis....piekna Para”, „Jesteście cudowni 🔥🔥 Zawsze z przyjemnością na Was patrzę ”, „Piękna, dojrzała para. Nie pozostaje nic innego jak życzyć dużo miłości, szacunku i wsparcia na resztę wspólnych dni”, czytamy.

Sprawdź też: Miłość drugiej żony dodawała mu sił w walce z rakiem… Oto historia Wojciecha i Joanny Wysockich

Jak Michel Moran poznał ukochaną żonę?

Jak Michel Moran poznał wybrankę swojego serca? Losy tych dwojga splotły się ponad 20 lat temu w Luksemburgu. On pracował w jednej z restauracji, a ona odwiedzała spędzała miły weekend w towarzystwie przyjaciółki. Michela Morana i Halinę Moran połączyła nić sympatii, a z czasem przyjaźń przerodziła się w gorące uczucie. Oboje mieli za sobą zakończone relacje i są rodzicami. Ukochana szefa kuchni doczekała się dwóch córek. Z kolei owocem pierwszego małżeństwa Michela Morana są syn i córka.

„Przez długi czas byliśmy tylko przyjaciółmi. Dzwoniliśmy do siebie, widywaliśmy się. Dopiero po jakimś czasie poczuliśmy, że to coś więcej. Ja miałem dwójkę dzieci i Halina dwoje. Oboje byliśmy doświadczonymi ludźmi i wiedzieliśmy, czego chcemy od życia”, mówił francuski restaurator w jednym z wywiadów dla Twojego Stylu.

Dla ukochanej zamieszkał w Polsce. To był czas rewolucji, nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Michel Moran nie znał słowa po polsku. Po czterech latach wspólnego życia para stanęła na ślubnym kobiercu.

Michel Moran, Halina Moran, Gala wręczenia nagród Wiktory 2013
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Michel Moran, Halina Moran, Gala wręczenia nagród Wiktory 2013

„Przyjechałem tu w 2000 roku i z perspektywy kuchni, to była całkiem inna Polska niż dziś. Nie zakładałem, że będzie łatwo, przyjechałem wiedząc, że jest dużo rzeczy do zrobienia, i że warto spróbować. Na początku pracowałem w tradycyjnej, polskiej restauracji w Gdańsku. Największym problemem była bariera językowa i dostępność produktów. Ale chciałem zostać z Haliną. Poza tym już planowaliśmy otworzyć własną restaurację w Warszawie”, zwierzał się w Gazecie Krakowskiej.

Michela Morana i Halinę Maran łączy wyjątkowa więź. Para pielęgnuje swoją miłość i uwielbia spędzać ze sobą czas. Do 2020 roku prowadzili razem restaurację Bistro de Paris. „Są dni, gdy zostajemy z Haliną w domu albo idziemy coś małego przekąsić na mieście lub spotykamy się z córkami żony. Jednak często, gdy mamy zaproszenia od znajomych, odwołujemy je, bo chcemy pobyć sami. Trochę żal, bo miłe jest, że nas zapraszają”, opowiadał.

Michel Moran często gotuje dla ukochanej i starannie przygotowuje wszystkie potrawy. Zdradził też, że jego wybranka jest niezwykle silną kobietą. ,,W mojej żonie wkurza mnie siła. Chciałbym być tak silny jak ona. A chyba nigdy jej nie dorównam. Mężczyźni są słabi. Tylko udają silnych", dodawał w Rewii

Michelowi Moranowi i Halinie Moran życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Czytaj też: Chciał tylko skorzystać z telefonu i został na zawsze. Oto historia miłości Krystyny i Henryka Losków

Michel Moran, Halina Moran, Bal Fundacji TVN, 2015 rok
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Michel Moran, Halina Moran, Bal Fundacji TVN, 2015 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.