kawiarnia Nutelli w Nowym Jorku
Fot. STOCK ADOBE
KUCHNIA

Jesteś fanem Nutelli? Koniecznie musisz odwiedzić kawiarnię Nutella Cafe New York!

Sprawdź, co znajduje się w menu

Gabriela Łaskowska 18 listopada 2018 17:32
kawiarnia Nutelli w Nowym Jorku
Fot. STOCK ADOBE

Znacie kogoś, kto nie uwielbiałby smaku Nutelli? Szczerze w to wątpimy. Dlatego pewnie wszystkich ucieszy informacja o tym, że firma otworzyła swoją kawiarnię w Nowym Jorku!

Kawiarnia Nutelli w Nowym Jorku

Nutella Cafe New York, znajdująca się przy ulicy 116 University Place, to nie pierwsza kawiarnia Nutelli. Jedna powstała już w Chicago i od razu stała się obleganym przez turystów miejscem. Nic dziwnego. W końcu krem Nutelli cieszy się ogromną popularnością. Właściciele postanowili wykorzystać to i przyciągnąć ich do miejsca, w którym skosztować będą mogli jej smaku w różnych wydaniach. Czy nowojorski lokal zdobędzie taką samą popularność, co ten w Chicago?

Co się znajdzie w menu?

Oferta kawiarni zawierać będzie dużo wyjątkowych pozycji, oczywiście wszystkie z dodatkiem pysznego czekoladowego kremu. Co klienci będą mieć do wyboru? W kawiarni dostaniemy m.in. dwa ciastka brioche przełożone lodami o smaku Nutelli, pyszną sałatkę owocową z dodatkiem orzechów i polewy czekoladowej, upieczone bagietki z Nutellą i orzeszkami i wiele innych. 

A jak kształtować się będą ceny? Tu możecie przeżyć niemały szok, ponieważ nie da się ukryć, że są one trochę wygórowane. Za wspomniany brioche klienci będą musieli zapłacić około 9 dolarów, a za sałatkę 10 dolarów. 

Słychać już zarzuty klientów, dotyczące zbyt wysokich cen. W końcu samodzielne przygotowanie tych dań w domu wyszłoby dużo taniej. Wydaje nam się jednak, że chętnych na odwiedziny w kawiarni nie zabraknie! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.