Świąteczna atmosfera u Kasi Tusk
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Kasia Tusk wprowadziła już do swoich wnętrz świąteczną atmosferę!

Są lampki, mandarynki i gałązki iglaste!

Aleksandra Frankowska 20 listopada 2020 14:28
Świąteczna atmosfera u Kasi Tusk
Fot. Instagram

Niesamowite wyczucie stylu Kasi Tusk jest inspiracją dla wielu osób. Minimalizm, który stosuje w swoich wnętrzach i wszechobecna biel, to coś niesamowitego. Nie od dziś wiadomo też, że Kasia uwielbia Boże Narodzenie, a przygotowania do Świąt 2020 już rozpoczęła. Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami pierwszych dekoracji, które pojawiły się w jej domu. Będzie magicznie!

Niesamowite wnętrza Kasi Tusk

Na swoim Instagramie, prócz wyszukanych stylizacji, Kasia Tusk pokazuje również wiele ujęć ze swojego domu, w którym dominuje biel oraz jasne drewno. Blogerka znana jest z zamiłowania do minimalizmu i stylu skandynawskiego, a także naturalnych, delikatnych dodatków. Jej wnętrza są inspiracją nie tylko dla jej obserwatorów, ale również dla marek, które chętnie współpracują z nią, organizując tam sesje zdjęciowe. Nic dziwnego – dom Kasi to prawdziwa oaza estetki i spokoju!

Dekoracje świąteczne 2020

Kasia Tusk udekorowała mieszkanie na święta

Ostatnie tygodnie sprawiły, że Kasi Tusk bardzo udzielił się świąteczny nastrój. Na swoim Instagramie pochwaliła się więc pierwszymi świątecznymi dekoracjami i ozdobami, które rozmieściła w domu. Można zwrócić uwagę na delikatne, maleńkie lampki ozdabiające obrazy, iglaste gałązki w wazonach, a także cytrusy, które bezapelacyjnie kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Nie możemy doczekać się kolejnych dekoracji, które Kasia pokaże swoim obserwatorom!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?