O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk z rodzicami na wyborach. Blogerka już nie ukrywa ciążowych krągłości!

Córka Donalda Tuska promienieje

Gabriela Czernecka 21 października 2018 15:44

Wiadomość o ciąży Kasi Tusk sprawiła, że choć ta stara się trzymać z dala od show-biznesu, w ostatnim czasie co rusz trafia na łamy prasy. W jej życiu zaszły spore zmiany. Niedawno wyszła za maż za swojego wieloletniego partnera, a już za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Tera znów zrobiło się o niej głośno. Właśnie wraz z mamą i tatą pojawiła się w lokalu wyborczym. Kasia Tusk już nie ukrywa ciążowych krągłości!

Kasia Tusk w ciąży. Córka Donalda Tuska promienieje!

Kasia Tusk, córka Donalda Tuska, od zawsze chroni swoją prywatność. Choć po części należy do świata show-biznesu - prowadzi popularnego bloga Make Life Easier i jest autorką książek - to udaje jej się swoje życie prywatne trzymać z dala od mediów. Niestety coraz częściej ląduje na łamach prasy. Wszystko za sprawą ogromnych zmian, jakie niedawno zaszły w jej życiu.

Jakiś czas temu Kasia Tusk dała fanom do zrozumienia, że już jest po ślubie. Córka Donalda Tuska od dziesięciu lat związana jest  ze Stanisławem Cudnym. Blogerka przyjęła oświadczyny ukochanego w 2013 roku i od tamtej pory nie milkły spekulacje na temat ślubu pary. Wygląda na to, że tę wyjątkową uroczystość zakochani mają już za sobą! To jednak nie koniec. Niebawem para po raz pierwszy zostanie rodzicami! Zaledwie kilka dni temu na Instagramie Make Life Easier (pod takim tytułem Kasia Tusk prowadzi też swojego bloga) pojawiło się oświadczenie, potwierdzające plotki o ciąży Kasi. 

„Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie”, napisała blogerka. 

Choć na zdjęciach na Instagramie Kasi Tusk (Make Life Easier) co rusz pojawiają się jej fotografie, to trudno dopatrzeć się na nich ciążowego brzuszka. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia Donalda Tuska wraz z żoną Małgorzatą i Kasią, na których córka szefa Rady Europejskiej promienieje! Jej szara sukienka o luźnym kroju miała maskować ciążowe krągłości, ale i tak nie udało się ich ukryć. Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się przyszła mama! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.