Z ŻYCIA GWIAZD

Kasia Tusk już po ślubie?! Informację potwierdził wieloletni partner blogerki

Jej suknia ślubna robi wrażenie!

Gabriela Czernecka 17 sierpnia 2018 09:11

Informacje o ślubie Katarzyny Tusk co jakiś czas pojawiały się w mediach. Córka Donalda Tuska swoje życie prywatne trzymała z dala od fanów i czytelników jej bloga Make Life Easier. Kilka tygodni temu jeden z wpisów wzbudził zainteresowanie internautów - blogerka pozuje na nim w białej sukni, a zdjęcie zostało podpisane w dość tajemniczy sposób. Czyżby Kasia Tusk była już po ślubie? Wszystko na to wskazuje! 

Ślub Kasi Tusk: szczegóły

Spekulacje na temat ślubu Katarzyny Tusk pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu. Blogerka pilnie strzeże swojej prywatności i choć jej blog obserwuje tysiące internautów, nigdy nie zdradziła na nim, czy w jej życiu prywatnym zaszły jakieś większe zmiany. Zaledwie kilka tygodni temu wśród zdjęć na blogu Kasi Tusk pojawiła się fotografia, która wzbudziła spore zainteresowanie internautów. 

Tajemnicze zdjęcie z Rzymu, na którym blogerka pozuje w śnieżnobiałej sukni dało fanom gwiazdy sporo do myślenia. „Zawsze gdy natknęłam się gdzieś na określenia typu epicka chwila czy poetycki moment miałam wrażenie, że autorzy chcieli się wymigać od wysiłku – zamiast nagimnastykować się trochę i faktycznie opisać własne wrażenia posłużyli się najprostszym rozwiązaniem. I oto sama dziś nie bardzo potrafię wykrzesać z siebie nic mądrzejszego. I zapewniam Was, że (tym razem ;)) nie jest to wynik mojego lenistwa. Czasem po prostu słowa stają nam w gardle, a my – nie chcąc powiedzieć zbyt wiele – wolimy milczeć i się uśmiechać”, podpisała tę fotografię.

Suknia ślubna Kasi Tusk

Najwyraźniej Kasi Tusk ślub ma już za sobą. Córka Donalda Tuska od dziesięciu lat związana jest  ze Stanisławem Cudnym. Blogerka przyjęła oświadczyny ukochanego w 2013 roku i od tamtej pory nie milkną spekulacje na temat ślubu pary. Wygląda na to, że tę wyjątkową uroczystość zakochani mają już za sobą! 

Suknia ślubna Kasi Tusk to projekt założycielki marki Warsaw Poet. Kreacja została utrzymana w stylu blogerki - delikatna, zwiewna i bardzo minimalistyczna. Musimy przyznać, że wygląda w niej naprawdę fenomenalnie! 

Informacje o ślubie Kasi Tusk co rusz pojawiały się w mediach, ale blogerka chroniąc swoją prywatność nie potwierdzała ani nie zaprzeczała tym informacjom. Rąbka tajemnicy postanowił uchylić jednak jej ukochany. Zapytany przez SuperExpress o obrączkę odpowiedział: „To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu. Niestety żadnych informacji nie będę udzielał, jestem osobą prywatną”.  

Pozostaje nam więc pogratulować młodej parze! A Was zapraszamy do naszej galerii, gdzie możecie podziwiać suknie ślubną Kasi Tusk.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.