O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk potwierdziła ślub ze Stanisławem Cudnym!

Blogerka podzieliła się z fanami zdjęciem obrączki

Olga Figaszewska 10 września 2018 13:15

Kilka tygodni temu media spekulowały o ślubie Kasi Tusk i jej ukochanego. Najpierw głowni  zainteresowani nie komentowali tych rewelacji. Dopiero niedawno Stanisław Cudny potwierdził doniesienia jednego z dzienników. A teraz sama Kasia Tusk pochwaliła się w sieci zdjęciem obrączki!

Ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego

Kasia Tusk i Stanisław Cudny pobrali się po dziesięciu latach związku! Para jest w tym samym wieku i poznała się jeszcze w liceum. Zaczęło się od przyjaźni. Dopiero w 2008 roku narodziło się między nimi gorące uczucie, które trwa do dziś.

Jak donosił Pudelek.pl, para prawdopodobnie stanęła na ślubnym kobiercu w ubiegłym roku! Ale dopiero kilka tygodni temu ukochany blogerki został zauważony z obrączką na palcu. „To chyba oczywiste, co oznacza obrączka na moim palcu”, zdradził w rozmowie z Super Expressem wybranek Kasi Tusk. W dodatku dziennikarze podejrzewają, że zakochani odbyli już podróż poślubną. W końcu na profilu blogerki mogliśmy podziwiać wspaniałe fotografie z Saint-Tropez.

Teraz także Kasia Tusk na blogu gwiazdy pojawiły się zdjęcia, na których fani Kasi dopatrzyli się pierścionka na jej serdecznym palcu! Nie było to łatwe, ponieważ na stronie nie znajdziecie żadnego zbliżenia na biżuterię. Tym samym ostatecznie potwierdziła informację o ślubie!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?