O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk potwierdziła ślub ze Stanisławem Cudnym!

Blogerka podzieliła się z fanami zdjęciem obrączki

Olga Figaszewska 10 września 2018 13:15

Kilka tygodni temu media spekulowały o ślubie Kasi Tusk i jej ukochanego. Najpierw głowni  zainteresowani nie komentowali tych rewelacji. Dopiero niedawno Stanisław Cudny potwierdził doniesienia jednego z dzienników. A teraz sama Kasia Tusk pochwaliła się w sieci zdjęciem obrączki!

Ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego

Kasia Tusk i Stanisław Cudny pobrali się po dziesięciu latach związku! Para jest w tym samym wieku i poznała się jeszcze w liceum. Zaczęło się od przyjaźni. Dopiero w 2008 roku narodziło się między nimi gorące uczucie, które trwa do dziś.

Jak donosił Pudelek.pl, para prawdopodobnie stanęła na ślubnym kobiercu w ubiegłym roku! Ale dopiero kilka tygodni temu ukochany blogerki został zauważony z obrączką na palcu. „To chyba oczywiste, co oznacza obrączka na moim palcu”, zdradził w rozmowie z Super Expressem wybranek Kasi Tusk. W dodatku dziennikarze podejrzewają, że zakochani odbyli już podróż poślubną. W końcu na profilu blogerki mogliśmy podziwiać wspaniałe fotografie z Saint-Tropez.

Teraz także Kasia Tusk na blogu gwiazdy pojawiły się zdjęcia, na których fani Kasi dopatrzyli się pierścionka na jej serdecznym palcu! Nie było to łatwe, ponieważ na stronie nie znajdziecie żadnego zbliżenia na biżuterię. Tym samym ostatecznie potwierdziła informację o ślubie!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.