TYLKO U NAS!

Joanna Przetakiewicz o sukniach ślubnych po raz pierwszy od dnia ślubu!

Jak wyglądały przymiarki w światowych domach mody?

Aleksandra Frankowska 17 października 2020 12:27

Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa przejdzie do historii, jako jeden z najpiękniejszych w show biznesie. Kreacje panny młodej można określić, jako istne dzieła sztuki, a były aż trzy. Pierwsza projektu La Manii - kombinezon z długą peleryną imitującą tren sukni, druga, najbardziej wytworna - od domu mody Valentino, a także trzecia - projektu Magdy Butrym.

Tylko dla VIVA! Joanna Przetakiewicz zdecydowała się opowiedzieć o niesamowitych chwilach związanych z wyborem każdej z nich. Nie da się ukryć, że najbardziej niezwykłe okazały się przymiarki w domu mody Valentino oraz historia niczym z bajki, opowiadająca o tym, jak to się stało, że w ciągu tygodnia powstała jej wymarzona kreacja! Projektantka, nie kryła podekscytowania wspominając ten i inne momenty!

Takich rzeczy nie kupuje się online. Napisała do mnie najpierw dziewczyna - nowy manager Valentino. Czy możemy uszyć Pani sukienkę? A ja mówię - bardzo chętnie! Ale nie wierzyłam, że dom mody Valentino zrobi mi sukienkę w tydzień, dlatego że teraz jestem jeszcze w Londynie, ale za tydzień wyjeżdżam. (...) Wchodzę w końcu do butiku, na piętro gdzie klientów przyjmuje się pojedynczo i oniemiałam! Dostałam bukiet ślubny do przymiarki, szampan oraz dopasowane pod kolor piór okulary przeciwsłoneczne! Poczułam się, jak Alicja w Krainie Czarów! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.