Sprawdź nasze propozycje

Gabriela Łaskowska 9 grudnia 2018 11:02

Czym byłyby święta bez... świątecznych dekoracji do wnętrz! Chyba każdy cieszy się, gdy nadchodzi czas ubierania choinki i dekorowania pomieszczeń różnymi dodatkami. Bogata oferta w sklepach daje nam bardzo szerokie możliwości. Warto jednak zachować umiar i zamiast zapychać każdy kąt dekoracjami, kupić coś naprawdę wyjątkowego.

Jeśli szukasz czegoś subtelnego i mniej oczywistego, co nada Twojemu mieszkaniu odpowiedniego klimatu, sprawdź nasze propozycje poniżej. Zebraliśmy ładne świąteczne akcesoria, które idealnie wpasują się w każde wnętrza!  

1/5
świąteczne dekoracje
Copyright @WAYFAIR.COM
1/5

WAYFAIR.COM, ok. 100 zł.

2/5
świąteczne dekoracje
Copyright @THEWHITECOMPANY.COM
2/5

THEWHITECOMPANY.COM, wzór

3/5
świąteczne dekoracje
Copyright @HM.COM
3/5

H&M, 19,99 zł.

4/5
świąteczne dekoracje
Copyright @GRANDINROAD.COM
4/5

GRANDINROAD.COM, wzór

5/5
świąteczne dekoracje
Copyright @BALSAMHILL.COM
5/5

BALSAMHILL.COM, ok. 110 zł.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.