Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
domy gwiazd

Jak wygląda nowy dom Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana?

Wiemy, do kogo wcześniej należał!

Redakcja VIVA! 1 lipca 2022 13:30
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Gwiazdorska para Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan budują nowy dom. Jednak póki prace trwają, małżeństwo postanowiło wynająć inny dom, w którym będą mieli więcej przestrzeni niż w dotychczasowym mieszkaniu. Rodzina wyprowadziła się więc z centrum Warszawy do domu na obrzeżach miasta. Wynajmowany dom należał wcześniej do Agnieszki Amaro, żony Wojciecha Modesta Amaro. Został sprzedany rok temu, a nowy właściciel zdecydował się go wynająć. Jak będzie teraz mieszkać rodzina Majdanów?

ZOBACZ TAKŻE: Trendy we wnętrzach 2022: Urządzamy się zupełnie inaczej niż przed pandemią

Domy gwiazd - jak wygląda wynajmowany przez Majdanów dom?

Przeprowadzka to dla Małgorzaty i Radosława duże logistyczne przedsięwzięcie. Para musiała spakować całą rodzinę. Jak się okazało do przewiezienia było prawie 200 kartonów! Małgosia postanowiła skorzystać z pomocy profesjonalistów. W przeprowadzce pomaga jej Agnieszka Witkowska, znana jako Architekt Porządku. Rozenek nie jest pierwszą gwiazdą, której pomaga w urządzaniu się w nowym lokum - współpracowała m.in. z Martyną Wojciechowską.

Małgorzata przeprowadzkę relacjonuje na swoim Instastories. Choć ciągle jest jeszcze dużo do zrobienia, to Rozenkom udało się już spędzić pierwszą noc w nowym domu. Tak Małgorzata opowiadała o pierwszym dniu w nowym domu: „Dzisiaj razem z wami piję historyczną kawę, ponieważ dzisiaj spędziliśmy pierwszą noc w nowym domu. Ostatnie dni były wariactwem, totalnym szaleństwem i w ogóle nie wiem, jak się nazywam po tych kilku dniach. Ale zaczęliśmy my, jako rodzina, nowy rozdział. Żyjemy jeszcze na kartonach. Jest tyle pracy, tyle roboty, żeby to rozpakować wszystko, poustawiać to mądrze. Ale już pierwszą noc spędziliśmy w nowym domu”.

CZYTAJ TEŻ: Trendy wnętrzarskie 2022: błękit i inne odcienie niebieskiego

A jak wygląda rezydencja w środku? Dom zachwyca. Wnętrza utrzymane są w jasnych kolorach (dominuje biel i szarość) i amerykańskim stylu - ten om spokojnie mógłby znajdować się w modnej amerykańskiej miejscowości Hamptons! Jak się okazuje za jego projekt odpowiedzialna jest Agnieszka Amaro, która w rozmowie z portalem kozaczek.pl potwierdziła, że dom należał wcześniej do niej:

Dom, w którym mieszka Małgosia był zbudowany i zaprojektowany przeze mnie. Rok temu go sprzedaliśmy, a nowy właściciel go wynajął. Mieszkaliśmy tam kilka lat

Tak wnętrza prezentowały się w czasach, kiedy w domu mieszkali państwo Amaro:

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.