Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
domy gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała łazienkę w swoim domu!

Wnętrze zachwyca. W jakim stylu jest urządzone?

Redakcja VIVA! 14 listopada 2022 16:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

W październiku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zaprosili „VIVĘ” do swojego nowego domu. Powstała wyjątkowa, piękna sesja, w której nasi czytelnicy mogli zobaczyć, jak żyje sławna para. Dom Małgorzaty i Radosława jest wypełniony miłością i harmonią. Wspólnie z najbliższymi celebrują tu każdą wolną chwilę i ładują akumulatory: „Jest miejscem, do którego wracam odpocząć. Nawet na najlepszych wakacjach z moją rodziną nie regeneruję się tak, jak w domu”, zdradziła Rozenek-Majdan w rozmowie z Beatą Nowicką. Teraz gwiazda pokazała na swoim profilu na Instagramie jeszcze jedno wnętrze swojego domu - przestronną i niezwykle elegancką łazienkę.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek-Majdan: „Nawet na najlepszych wakacjach z moją rodziną nie regeneruję się tak, jak w domu”

Domy gwiazd - jak wygląda łazienka w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Cały dom utrzymany jest w nowoczesnym stylu glamour z akcentami, które przywodzą klimat amerykańskiego Hamptons. Podobnie prezentuje się łazienka, a raczej elegancki pokój kąpielowy. Duże okna wpuszcza do wnętrza mnóstwo naturalnego światła. Dwie umywalki to idealne rozwiązanie dla pani i pana domu. Białe, klasyczne meble łazienkowe pięknie łączą się z lustrami w stylu glamour o geometrycznym kształcie. Uwagę zwraca miękki dywan typu shaggy oraz akcesoria, które nadają pomieszczeniu niepowtarzalny klimat - świeczniki i lusterko na nóżce wykonane są z metalu w srebrnym kolorze i doskonale komponują się z całym wystrojem. 

lazienka Małgorzaty Rozenek-Majdan
Fot. Instagram: @m_rozenek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.