Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
Domy gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan urządza ogród w nowym domu w Warszawie

Ilość krzewów i kwiatów jest zniewalająca

Aleksandra Frankowska 19 lipca 2022 19:27
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan ostatnie miesiące były bardzo pracowite, głównie z uwagi na przeprowadzkę do przepięknej willi na Wilanowie. Kiedy w końcu udało się rozpakować wszystkie rzeczy rodziny, nadszedł czas na urządzanie wspaniałego ogrodu. Rozenek-Majdan ma doskonały gust i nie jesteśmy zdziwieni, że w jej ogrodzie pojawiły się zjawiskowe rośliny, a nawet… palmy!

ZOBACZ TEŻ: Jak wygląda nowy dom Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana?

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną przeprowadziła się do okazałej willi

Kiedy dwa lata temu rodzina się powiększyła i dołączył do niej mały Henio, Małgorzata Rozenek-Majdan marzyła o tym, aby zmienić dom na nieco większy. Okazało się to jednak nie lada wyzwaniem, ponieważ budowa może potrwać znacznie dłużej, niż zakładano. Póki co, Majdanowie wciąż walczą z papierologią. Postanowili więc wynająć luksusową willę, w której będzie im się żyło komfortowo do momentu przeprowadzki do własnego, przepięknego domu. Kiedy Małgorzacie i jej ekipie pomocniczej udało się już rozpakować wszystkie kartony i walizki, przyszedł czas na coś przyjemniejszego – urządzanie ogrodu.

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nowy pokój Henia!

Małgorzata Rozenek-Majdan urządza zjawiskowy ogród w nowej willi

Cudowny ogród, który otacza posiadłość na warszawskim Wilanowie będzie teraz dokładnie taki, jakim wymarzyła go sobie nowa lokatorka. Małgorzata Rozenek-Majdan zadbała o cudowne rośliny, drzewa, a nawet palmy (oczywiście te mrozoodporne), które znalazły się w okolicy okazałego basenu. Nie zabrakło również bogatych bukietów hortensji.

Całą działkę, na której znajduje się dom otacza gęsty, zielony żywopłot, co dodatkowo pozwala zadbać o maksimum prywatności podczas rodzinnych chwil. W ogrodzie znajdują się też wysokie drzewa, które swoimi koronami zapewniają cień, niezwykle pożądany podczas upałów. W lazurowym basenie można zaś zażyć chłodzącej kąpieli i wypocząć na biało szarych leżakach, które zlokalizowane są tuż obok.

Ogród utrzymany został w odcieniach szarości, która idealnie komponuje się z intensywną zielenią. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. 

Ogród Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek

Ogród Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek

Ogród Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek

Ogród Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek

Ogród Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek

Ogród Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek

Ogród Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…