Hubert Urbański, VIVA! 4/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Hubert Urbański ukrywa swoje tatuaże podczas nagrań do Milionerów!

Jakie obrazki zdobią jego ciało?

Aleksandra Frankowska 12 stycznia 2021 12:27
Hubert Urbański, VIVA! 4/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Hubert Urbański od lat prowadzi teleturniej Milionerzy na ekranie telewizji TVN. Zawsze elegancki, charyzmatyczny i zabawny, okazuje się, że ma także drugie oblicze. Pod perfekcyjnie skrojonymi garniturami, kryją się bowiem… tatuaże! I to nie byle jakie. Na czas nagrywek do programu skrzętnie je ukrywa, również makijażem.

Hubert Urbański w telewizji

Chociaż początkowo dziennikarz związany był z radiem, jednak od 1999 roku przeszedł na stałe do telewizji prowadząc program Milionerzy. Przez krótszą chwilę miał okazję być również gospodarzem Pytania na śniadanie, a także The Voice Of Poland. Mogliśmy zobaczyć go również w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN. Widzowie pokochali go jednak jako prowadzącego, który swoim „ostatecznie?” zawsze zbijał z tropu uczestników teleturnieju.

Tatuaże Huberta Urbańskiego
Fot. Instagram

Hubert Urbański ukrywa swoje tatuaże

Okazuje się, że pod charakterystycznymi dla dziennikarza garniturami, znajdują się… tatuaże. Urbański ma bowiem cztery córki, których litery pierwszych imion wytatuował sobie na palcach dłoni. Nie można zobaczyć ich jednak w Milionerach – są bowiem przykryte grubą warstwą makijażu.

Na plecach Urbański ma również ogromnego smoka, którego znaczenia niestety nigdy nie ujawnił. Z tym wzorem nie ma jednak kłopotu podczas nagrywek, ponieważ zawsze przykrywa go koszula i marynarka. Jak Wam się podobają jego tajemnicze tatuaże? 

Tatuaże Huberta Urbańskiego
Fot. Instagram

Tatuaże Huberta Urbańskiego
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?