Agata Zych 16 stycznia 2018 07:30
1/8
Modowe Instagramy
Copyright @Instagram
1/8

 

Kontrowersyjnie, ale jednocześnie bardzo nowocześnie i estetycznie. Sprawdźcie najnowszy trend na Instagramie komentujący odwieczne upodobanie do luksusowych marek, pokazany w niezwykle oryginalny sposób.

Królowa Elżbieta II w fuksjowe puchówce, czy para prezydencka w dosyć nietypowej streetowej odsłonie? Zobaczcie jakie profile śledzimy na Instagramie!

 

Konto, które warto zobaczyć @freddiemade
 

 

Kiedyś  był dyrektorem artystycznym różnych marek związanych z branżą mody i urody. Z czasem jego zainteresowania uległy zmianie, Freddie Smithson w 2014 roku rozpoczął działalność artysty digitalowego, tworząc gify, kolaże i fotomontaże. W swoich pracach łączy refleksję z humorem. Dziś jego ulubione motywy to: królowa Elżbieta II w ciuchach Rihanny takich jak kozaczki kolaboracji Manolo Blahnik x Vetements, bluza Balenciagi i czerwono futro Yves Saint Laurent o kształcie serca; Theresa Mary w T-shircie Paris Hilton „Stop being poor" albo w dresach Juicy Couture oraz regularnie wyśmiewany Donald Trump. Ten profil jest naprawdę świetny, warto śledzić!

 

Konto na instagramie @hey_reilly
 

 

Kolejne konto, na które naprawdę warto zwrócić uwagę i często je odwiedzać. Doskonałe wyczucie zarówno merytoryczne, jak i graficzne. Absolwent Royal College of Art w Londynie, Reilly przetwarza logotypy marek modowych na podstawie podobieństwa połączeń: miesza Stellę McCartney ze Stellą Artois, Lanvin z Lidlem, Calvin Kleina z Burger Kingiem, Supreme z Subwayem, Margielę z McDonald'sem, Chanel z Championem... Żonglując brandami znajdującymi się po dwóch stronach piramidy cenowej, artysta burzy komercyjny porządek.

 

Trzecie konto, o którym warto pamiętać @avanope
 

 

Flakon płynu do inhalacji podpisany jako Dior, paczka frytek Prady albo bielizna z podwójnym C jak u Chanel. Ava Nirui, pochodząca z Australii stylistka, całkowicie popiera podróbki. Zmienia logotypy marek, pokazując, w jakim stopniu nasze zachowania są przez nie uwarunkowane. Bardzo interesujący profil, warto go śledzić.

 

Zobacz także: Królowa metamorfoz, kopia Kylie Jenner czy skandalistka? Najnowsze zdjęcia córki Kasi Kowalskiej, Oli, podbijają Instagram!

2/8
Freddiemade
Copyright @Instagram @freddiemade
2/8

3/8
Freddiemade
Copyright @Instagram @freddiemade
3/8

4/8
Freddiemade
Copyright @Instagram @freddiemade
4/8

5/8
Hey_reilly
Copyright @Instagram @hey_reilly
5/8

6/8
Avanope
Copyright @Instagram @avanope
6/8

7/8
Avanope
Copyright @Instagram @avanope
7/8

8/8
Avanope
Copyright @Instagram @avanope
8/8

TAGI #moda #Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.