Cristiano Ronaldo
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Cristiano Ronaldo dopuścił się poważnego przestępstwa. To koniec jego kariery?

Olga Figaszewska 18 kwietnia 2017 06:30
Cristiano Ronaldo
Fot. Getty Images

Cristiano Ronaldo należy do absolutnej czołówki piłkarzy świata. Napastnik Realu Madryt wzbudza ogromne zainteresowanie mediów nie tyle kolejnymi romansami co, plotkami dotyczącymi orientacji seksualnej. Tym razem piłkarski świat zaniemówił. Okazuje się, że piłkarz może mieć poważne kłopoty. Niemiecki tygodnik, „Der Spiegel” twierdzi, że Ronaldo jest gwałcicielem. 

Napastnik Realu Madryt rzadko mówi o swoim życiu osobistym, ale plotek na jego temat nie brakuje. Dziennikarze twierdzą, że są w posiadaniu materiałów obciążających gwiazdę futbolu.

 

Polecamy też: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

 

Polecamy też: „Tak, jestem pedałem”. Czyżby Cristiano Ronaldo potwierdził swoje homoseksualne skłonności?

 

Cristiano Ronaldo oskarżony o gwałt

Do zdarzenia miało dojść w czerwcu 2009 roku. Sportowiec miał poznać modelkę podczas jednej z imprez. Mówi się, że dziewczyna odwiedziła luksusowy apartament napastnika Realu Madryt w Las Vegas. „Ronaldo imprezował wtedy razem z kuzynem w USA tuż po podpisaniu kontraktu z Realem Madryt”, czytamy w doniesieniach „Der Spiegel”. Początkowo tajemnicza Susan, zgłosiła się na komisariat twierdząc, że została zgwałcona, by następnie wycofać swoje oskarżenia po podpisanej ugodzie. Dowodem w sprawie, był zapamiętany przez ofiarę biały różaniec, który wówczas Ronaldo nosił zawsze przy sobie. Zdaniem niemieckiego tygodnika, Ronaldo miał zapłacić poszkodowanej kobiecie  375 000 dolarów za milczenie. 

Plotki ucinają agenci Ronaldo. „To jedynie dziennikarska fikcja”, zapewniają. „Domniemana ofiara nie chce się ujawnić i nie potwierdziła prawdziwości oskarżeń. Gazeta oparła swoją narrację o niepodpisane dokumenty, gdzie strony nie są zidentyfikowane oraz na mailach pomiędzy prawnikami, które nie dotyczą Cristiano Ronaldo i których prawdziwości nie da się zweryfikować", głosi firma reprezentująca Ronaldo.

Johannes Kreile, pełnomocnik Ronaldo, poproszony o komentarz w sprawie, ostrzegł jedynie przed wyciągnięciem konsekwencji prawnych w związku z ewentualnym naruszaniem dobrej opinii piłkarza.

 

Przypominamy, że kilka miesięcy temu tygodnik, również ujawnił informacje dotyczące finansowych oszustw Cristiano Ronaldo. Z informacji jasno wynikało, że Cristiano Ronaldo dopuścił się podatkowego oszustwa. Redakcja „Der Spiegel” powołała się na otrzymane informacje i dokumenty (ponad 18 milionów różnych materiałów), od anonimowego źródła z platformy Football Leaks, z których wynika, że Napastnik Realu Madryd w ciągu kilku lat (od 2009 do 2014) ukrł ponad 60 milionów euro na koncie firmy zarejestrowanej na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, a przynajmniej 70 milionów przelał na konta w Szwajcarii.

Przeczytaj też: Cristiano Ronaldo oszustem podatkowym? Tak twierdzi niemiecka i hiszpańska prasa​

 

Polecamy też: Co ma do ukrycia Cristiano Ronaldo? W trakcie wakacji na Ibizie na wynajmowany przez niego jacht wtargnęli celnicy!

 

Kobiety Cristiano Ronaldo 

U boku piłkarza widywano wiele kobiet. Dziś właściwie trudno je zliczyć i odróżnić, z którą był w związku, z którą łączył go jedynie płomienny romans, a z którą prawdziwe uczucie. Portugalska prasa sugeruje, że Cristiano Ronaldo wreszcie postanowił się ustatkować. Jego wybranką jest hiszpańska modelka Georgina Rodriguez. Ostatnio para ogłosiła, że wktórce zamierzają sformalizować swój związek. Podobno zakochani postanowili, że pobiorą się w 2018 r., po Mistrzostwach Świata w Rosji. 

Polecamy też: „Tak, jestem pedałem”. Czyżby Cristiano Ronaldo potwierdził swoje homoseksualne skłonności?

 

Plotki o orientacji Cristiano Ronaldo 

Piłkarzowi wielokrotnie zarzucano, że jest gejem. W listopadzie 2016 roku w trakcie meczu, zawodnik Jorge Resurrección Merodio, znany jako Koke, miał nazwać Portugalczyka pedałem. Ten z kolei odpowiedział mu ponoć: „Tak, jestem pedałem, ale za to jakim bogatym, su*insynu”! . Chociaż Cristiano ma na koncie kilka związków z pięknymi modelkami i celebrytkami. Media wciąż rozpisują się o wakacjach piłkarza w towarzystwie muskularnych mężczyzn na luksusowych jachtach. 

 

Polecamy też: Nie wiadomo, kim jest jego matka. A co wiemy o sześcioletnim synu Cristiano Ronaldo?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.