Te projekty was zachwycą!

Aleksandra Charzewska 23 września 2018 13:29

Wyroby ceramiczne i porcelanowe to coś, w co zdecydowanie warto inwestować. Dlaczego? Takie przedmioty z upływem czasu znacznie zyskują na wartości. Zamiast więc kupować tanią zastawę w popularnych sieciówkach, lepiej zdecydować się na unikatowe, designerskie przedmioty, które po pewnym czasie będą warte wiele więcej, niż w chwili zakupu. Najlepiej jednak zdecydować się na innowacyjne projekty młodych, polskich marek. Jakich?  

1/5
polska ceramika
Copyright @Alicja Panatowska
1/5

Ścieranki - rysowanki to pomysł Alicji Patanowskiej na recykling starych, nieużywanych talerzy. Nie powinno się na nich jeść, ale za to można... rysować! Wystarczy chwycić w dłoń kredę i wyzwolić swoją artystyczną duszę, a następnie powiesić powstałe dzieło na ścianie.

2/5
polska ceramika
Copyright @Malwina Konopacka
2/5

Macie dość klasycznych wazonów? Zaopatrzcie się w jeden z projektów ,,Oko" Malwiny Konopackiej! Artystka tworzy małe ceramiczne arcydzieła o bardzo ciekawych wzorach. Taki wazon sprawi, że każdy bukiet kwiatów będzie wyglądał jeszcze piękniej.

3/5
polska ceramika
Copyright @Ende
3/5

Projekty marki Ende są nie tylko użyteczne, ale również bardzo efektowne! Ciekawe wykończenia kubków sprawią, że korzystanie z nich stanie się jeszcze przyjemniejsze. A filiżanka w kształcie głowy ze srebrnym uchem na pewno zachwyci wszystkich gości, którzy postanowią wpaść do was na kawę.

4/5
polska ceramika
Copyright @Look at my plates
4/5

Ciekawe grafiki, takie jak wizerunek warszawskiej syrenki zdobią talerze i półmiski marki Look At My Plates. Dzięki tym projektom zamienisz każdy obiad w posiłek pełen artystycznych doznań! Jeżeli uważasz, że są zbyt piękne, żeby używać ich na co dzień śmiało możesz powiesić je na ścianie.

5/5
polska ceramika
Copyright @Kobo & Pydo
5/5

Nowoczesny design i ciekawe kolory charakteryzują kubki i filiżanki Modern marki Kabo&Pydo. Są nie tylko designerskie, ale również bardzo funkcjonalne! Te małe architektoniczne dzieło sztuki możesz bez obaw myć w zmywarce.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.