Te projekty was zachwycą!

Aleksandra Charzewska 23 września 2018 13:29

Wyroby ceramiczne i porcelanowe to coś, w co zdecydowanie warto inwestować. Dlaczego? Takie przedmioty z upływem czasu znacznie zyskują na wartości. Zamiast więc kupować tanią zastawę w popularnych sieciówkach, lepiej zdecydować się na unikatowe, designerskie przedmioty, które po pewnym czasie będą warte wiele więcej, niż w chwili zakupu. Najlepiej jednak zdecydować się na innowacyjne projekty młodych, polskich marek. Jakich?  

1/5
polska ceramika
Copyright @Alicja Panatowska
1/5

Ścieranki - rysowanki to pomysł Alicji Patanowskiej na recykling starych, nieużywanych talerzy. Nie powinno się na nich jeść, ale za to można... rysować! Wystarczy chwycić w dłoń kredę i wyzwolić swoją artystyczną duszę, a następnie powiesić powstałe dzieło na ścianie.

2/5
polska ceramika
Copyright @Malwina Konopacka
2/5

Macie dość klasycznych wazonów? Zaopatrzcie się w jeden z projektów ,,Oko" Malwiny Konopackiej! Artystka tworzy małe ceramiczne arcydzieła o bardzo ciekawych wzorach. Taki wazon sprawi, że każdy bukiet kwiatów będzie wyglądał jeszcze piękniej.

3/5
polska ceramika
Copyright @Ende
3/5

Projekty marki Ende są nie tylko użyteczne, ale również bardzo efektowne! Ciekawe wykończenia kubków sprawią, że korzystanie z nich stanie się jeszcze przyjemniejsze. A filiżanka w kształcie głowy ze srebrnym uchem na pewno zachwyci wszystkich gości, którzy postanowią wpaść do was na kawę.

4/5
polska ceramika
Copyright @Look at my plates
4/5

Ciekawe grafiki, takie jak wizerunek warszawskiej syrenki zdobią talerze i półmiski marki Look At My Plates. Dzięki tym projektom zamienisz każdy obiad w posiłek pełen artystycznych doznań! Jeżeli uważasz, że są zbyt piękne, żeby używać ich na co dzień śmiało możesz powiesić je na ścianie.

5/5
polska ceramika
Copyright @Kobo & Pydo
5/5

Nowoczesny design i ciekawe kolory charakteryzują kubki i filiżanki Modern marki Kabo&Pydo. Są nie tylko designerskie, ale również bardzo funkcjonalne! Te małe architektoniczne dzieło sztuki możesz bez obaw myć w zmywarce.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.