Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
o tym się mówi

Anna i Robert Lewandowscy zachwycają w Cannes!

Jak prezentowali się na czerwonym dywanie? Z kim spotkała się Ania za kulisami?

Redakcja VIVA! 25 maja 2022 21:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Nie ustają plotki o odejściu Roberta Lewandowskiego z drużyny Bayern Monachium. Podobno piłkarz może podpisać kontrakt z jedną z hiszpańskich drużyn: FC Barcelona lub Real Madryt. Czas pokaże. Póki co, jak podał magazyn Party, Anna i Robert Lewandowscy zamieszkają w Hiszpanii. Ma to być ich baza na letnie miesiące. Dziennikarze donoszą, że małżonkowie kupili luksusową willę na Majorce w Santa Ponsa, a wartość nieruchomości szacowana jest na prawie 4 mln euro. Hiszpania to jednak tylko jedno z miejsc, które Lewandowscy odwiedzają. Niedawno spędzili urlop z rodziną w Turcji, a teraz para udała się do Cannes, gdzie trwa Festiwal Filmowy.

ZOBACZ TEŻ: Anna i Robert Lewandowscy angażują się w pomoc Ukrainie: „Wszyscy zakasaliśmy rękawy i zaczęliśmy działać”

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes 2022

Lewandowscy błyszczą we Francji. I to dosłownie!  Para wybrała się do Cannes na zaproszenie producenta luksusowej biżuterii Chopard. Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, na którym możemy podziwiać ją i Roberta na tarasie ekskluzywnego hotelu Martinez.

Natomiast na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes 2022 Anna i Robert pozowali we wspaniałych wieczorowych strojach. Pojawili się na premierze filmu „Elvis” z Tomem Hanksem w jednej z głównych ról. Ania miała na sobie błyszczącą suknię Dolce&Gabbana, do której dobrała oczywiście biżuterię Chopard.

Lewandowscy pojawili się też oficjalnej kolacji „Chopard Loves Cinema” w hotelu Martinez. Ania miała na sobie wspaniałą suknię w cielistym kolorze, która stanowiła doskonałe tło dla biżuterii Chopard.

Anna Lewandowska Robert Lewandowski Festiwal Filmowy Cannes 2022 bizuteria chopard
Fot. Daniele Venturelli/WireImage/Getty Images

Lewandowska zobaczyła się też z partnerką Cristiano Ronaldo, Georginą Rodriguez. Zdjęcie z tego spotkania mogliśmy zobaczyć na Instastories Lewandowskiej. Anna wyglądała obłędnie - miała na sobie spódnicę polskiej designerki, której projekty robią furorę wśród światowych gwiazd. Spódnica z metką Magdy Butrym kosztuje 7350 zł. Lewandowska połączyła ją z bluzką tej samej projektantki ( 1750 zł).

Jak podobała się Wam stylizacja Anny Lewandowskiej?

CZYTAJ TEŻ: Anna Lewandowska z kultowym koszykiem od Saint Laurent. Ile kosztuje?
 


Anna Lewandowska w Cannes
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski na festiwalu w Cannes, pokaz filmu Elvis, 2022 rok

Anna Lewandowska Robert Lewandowski Festiwal Filmowy Cannes 2022 suknia dolce gabbana
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images, Gisela Schober/Getty Images

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski na festiwalu w Cannes, 2022
Fot. LOIC VENANCE/AFP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.