Wielki powrót: supermodelki w Vogue i kolekcji Victoria Secret
Fot. Emanuele Sardella/Getty Images
o tym się mówi!

Już jest trailer wyczekiwanego serialu "The Super Models"

"Na nowo określają, co znaczy być modelką"

Wiktoria Oskroba 7 września 2023 12:30
Wielki powrót: supermodelki w Vogue i kolekcji Victoria Secret
Fot. Emanuele Sardella/Getty Images

Lata 80. i 90. to szczególny moment, kiedy modelki pokazały niezwykłą moc kobiet i na nowo zdefiniowały branżę modową. Przez lata inspirowała nas ich przebojowość, sława i piękno. Dziś, mimo, że minęły dekady, nie schodzą z piedestału. Naomi Campbell, Cindy Crawford, Linda Evangelista i Christy Turlington to największe osobowości ze świata mody, które nadal zmieniają jego oblicze. Niedługo ukaże się serial dokumentalny o ich przełomowych karierach, a już teraz możemy zobaczyć jego oficjalny trailer!

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze kampanie na sezon Jesień/Zima 2023

Słynne supermodelki zwów razem na okładce!

Przy okazji promocji nadchodzącej premiery, na łamach brytyjskiego i amerykańskiego Vogue ukazały się nowe, wspólne zdjęcia najsłynniejszych supermodelek. Ich autorem jest znany fotograf, Rafael Pavarotti. Sesja odbyła się w studiu na Manhattanie. Naomi Campbell, Cindy Crawford, Linda Evangelista i Christy Turlington pojawiły razem na wrześniowej okładce magazynu, tym samym zapowiadając serial "The Super Models" z ich udziałem. Jego premiera odbędzie się już 20 września na platformie Apple TV!

Około 30 lat temu najsłynniejsze supermodelki zapozowały dla Vogue w podobnym składzie. Wśród nich była także nieżyjąca już niemiecka modelka, Tatjana Patitz. Kultowe, czarno-białe zdjęcie, to dzieło legendarnego fotografa, Petera Lindbergha.

Serial "The Super Models" - już jest oficjalny trailer!

"The Super Models" ma być historią kariery największych gwiazd światowych wybiegów opowiedzianą przez nie same. Serial akcentuje szczególnie ich więź, która zmieniła oblicze branży modowej. Już w samym trailerze wyraźnie słyszymy, jak istotnym czynnikiem ich sukcesu było trzymanie się w grupie. Właśnie ta jedność dała im możliwość, by pokazać światu, czym jest siła kobiet, stając się inspiracją dla innych. Tym samym supermodelki zmieniły oblicze świata modelingu i... zmieniają je nadal. Teraz z nowej perspektywy - businesswomen, aktywistek i matek, dzielą się swoimi przemyśleniami, rzucając nowe światło na wielki świat modelingu. Zobaczcie oficjalny trailer serialu "The Super Models"! 

Supermodelki w najnowszej kolekcji Victoria's Secret

Wielki powrót supermodelek starszego pokolenia robi furorę także w najnowszej kampanii Victoria's Secret. Obok Naomi Campbell, przed obiektywem Mikaela Janssona pojawiły się w niej m.in. Gisele Bündchen i Candice Swanepoel, które zaprezentowały bieliznę z najnowszej kolekcji "The Icon". Oprócz nich, w kampanii wzięły udział ambasadorki marki i ikony młodego pokolenia, m.in. Emily Ratajkowski i Hailey Bieber.  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.