Karl Lagerfeld
Fot. Pinterest
STYL ŻYCIA

Karl Lagerfeld znowu zaskakuje! Tym razem chodzi o coś naprawdę dużego!

Marcin Brzeziński 18 października 2016 12:30
Karl Lagerfeld
Fot. Pinterest

Karl Lagerfeld ogłosił właśnie, że wchodzi na rynek nieruchomości! Jego nowo powołana firma Karl Lagerfeld Hotels & Resorts ma zająć się projektowaniem i budową luksusowych hoteli, restauracji, klubów oraz rezydencji! Po człowieku, który żelazną ręką prowadzi dwa wielkie domy mody (Chanel i Fendi), nie wspominając nawet o marce, którą firmuje własnym nazwiskiem oraz projektował już puszki coca-coli, opakowania lodów Magnum, przybory do rysowania i akcesoria dla kotów można się spodziewać się wszystkiego. Ale mimo to rozmach tego przedsięwzięcia robi wrażenie!

 

Karl Lagerfeld
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creatives

Karl Lagerfeld w swoim paryskim mieszkaniu.

 

Polecamy też: Czy zgadniecie, co tym razem zaprojektował Karl Lagerfeld? To czarne pudełko z…

 

Świat według Karla Lagerfelda

Nie jest to pierwsza wycieczka Karla Lagerfelda na terytorium architektury i designu. Projektant odpowiada za wystrój gigantycznego hotelu na terytorium Makau, rezydencji w Miami i obiektów w Monako oraz Singapurze. Zaprojektował też dwa apartamenty w luksusowym Hôtel de Crillon w Paryżu. Jednak to wszystko nic w porównaniu zamierzeniami Karl Lagerfeld Hotels & Resorts, które ma stworzyć dziesiątki obiektów tworzących ogólnoświatową sieć. Jak ironizuje „Vogue” może się to skończyć w następujący sposób: „Ubrane w Chanel będziecie ściskać w dłoni iPhone’a z podobizną kota Choupette. Lunch w restauracji Lagerfelda podadzą wam na talerzu zaprojektowanym przez Lagerfelda. Aha… ta restauracja jest w hotelu, który też ma jego logo. A to dopiero początek!”. Może to rzeczywiście brzmi groteskowo, ale wyobrażamy sobie znacznie gorsze wizje przyszłości. A zatem… powodzenia Mistrzu!

 

Cara Delevingne, Karl Lagerfeld na pokazie chanel
Fot. ons.pl

Cara Delevingne i Karl Lagerfeld na pokazie domu mody Chanel.

 

Polecamy też: Karl Lagerfeld zaprojektował kolekcję… pierścionków zaręczynowych! Mamy pierwsze zdjęcia!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.