VIDEO VIVY!

Zobaczcie, jak mieszka znana stylistka fryzur, Jaga Hupało!

Zabrała nas do swojego domu w najnowszym numerze VIVY! MODY

Sabina Zięba 8 marca 2019 13:30

Początkowo miała mieszkać poza miastem, w domu przypominającym nowoczesną filharmonię. Zamiast tego wprowadziła się do szeregówki, która zachowała jednak swój niezwykły charakter. Mimo że Jaga Hupało żyje w niej ze swoją rodziną już od 12 lat, nadal jest niewykończona. Dlaczego? Mówi: „Moje ręce cały czas coś muszą robić, coś przenosić, ustawiać. Ciągle szukam nowych proporcji”.

Pierwsze, co rzuca się w oczy po wejściu do środka, to wielkie, wysokie na 6 metrów okna, które dają niezwykłe poczucie przestrzeni. Oryginalna jest też kuchnia, znajdująca się wyjątkowo - na antresoli. W całym mieszkaniu uwagę zwracają nietypowe meble, m. in. XVIII-wieczny stół przywieziony z Chile, fortepian czy rozeta z domu rodzinnego. Czym jeszcze zachwycają wnętrza? Zobaczcie w naszym wideo, a także w najnowszym numerze magazynu VIVA! MODA!

A co jeszcze w numerze VIVA! MODA wiosna 2019?

W nowej VIVIE! MODZIE zajrzymy do szafy Małgorzaty Kożuchowskiej, dowiemy się, co skłoniło Annę Jagodzińską do udziału w Tańcu z gwiazdami, przybliżymy sylwetkę ikony mody, wokalistki Lou Doillon, a także pokażemy, w jak nieoczekiwany sposób zmieniły się dziś… modelki. Ponadto w podróż do Izraela zabierze nas Michał Piróg, a swoje najnowsze kolekcje w ekskluzywnych sesjach zaprezentują Łukasz JemiołPaprocki & Brzozowski oraz MMC. 

VIVA! MODA w sprzedaży już od 7 marca! Zapraszamy do lektury!

okładka VIVA! MODA wiosna 2019
Fot. Magda Łuniewska/Buku Team

Wideo

Oscary 2022: oto 5 filmów nominowanych za kostiumy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa