Barbara Łubko 18 czerwca 2017 11:15
1/5
Paris Fashion Week. Dodatki
Copyright @East News
1/5

Czym byłaby moda  bez dodatków! Nowa para butów lub torebka to często najprzyjemniejsze zakupy sezonu! Często też najkosztowniejsze, szczególnie jeśli pochodzą z kolekcji jednego z największych domów mody… ale (chwilowo) nie będziemy się tym przejmować!

Jakie akcesoria wybierały fashionistki podczas Paryskiego Tygodnia Mody? Postawiły na wyraziste  akcesoria, które choć bardzo charakterystyczne na pewno długo nie przestaną być modne.


Szpilki, Christian Dior, ok. 3500 zł; torebka model Drew, Chloé/Farfetch.com, ok. 6800 zł.

Zobacz także: Tak będziemy się teraz ubierać! Oto najlepsze stylizacje streetowe z Paris Fashion Week!

2/5
Paris Fashion Week. Wzorzyste torebki
Copyright @East News
2/5

3/5
Paris Fashion Week. Czarno-białe szpilki
Copyright @East News
3/5

4/5
Paris Fashion Week. Torebka Chanel
Copyright @East News
4/5

5/5
Paris Fashion Week. Zółte buty
Copyright @East News
5/5

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.