Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
w stylu gwiazd

Nowa kolekcja ubrań projektu córki Kasi Kowalskiej to hit!

Co przygotowała młoda designerka Ola Hontaz? Założylibyście te rzeczy?

Redakcja VIVA! 19 maja 2021 16:30
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Córka Kasi Kowalskiej od dawna interesuje się modą. Na swoim profilu na Instagramie Ola Hontaz chętnie publikuje swoje zdjęcia w ekstrawaganckich stylizacjach. Moda to jednak dla dziewczyny więcej niż tylko hobby. Ola ma na swoim koncie studia na London College of Fashion i… własną markę odzieżową  hontazlcf. Na profilu marki możemy przeczytać w opisie, że rzeczy wykonane są ręcznie przez samą Olę

Zobacz także: Ola już tak nie wygląda! Zmieniła fryzurę i… przypomina mamę!

Kolekcja ubrań zaprojektowana przez córkę Kasi Kowalskiej

Ola cały czas się rozwija i szuka nowych dróg ekspresji. Z każdym projektem widać, że jej warsztat jest coraz lepszy, a poszczególne minikolekcje są ciekawe i bardzo charakterystyczne, a to dla młodego projektanta zawsze dobry znak, że jego praca wyróżnia się. Ola właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcia kurtki typu puffer z ostatniej kolekcji, którą stworzyła.

Hontazlcf - marka odzieży Oli Hontaz

Inne projekty Oli także zasługują na uwagę - w swoich ostatnich pracach, podobnie jak w całej swojej twórczości córka Kasi Kowalskiej inspirowała się naturą - tym razem na warsztat wzięła ukształtowanie terenu w Wielkim Kanionie.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.