Marcin Brzeziński 13 września 2017 17:30
1/5
Michał Szulc pokaże swoją kolekcję w Paryżu -Main Topic
Copyright @Instagram @michalszulc, materiały prasowe
1/5

Lubimy takie wiadomości! Polski projektant Michał Szulc swoją najnowszą kolekcję zatytułowaną Ars Gratia Artis zaprezentuje po raz pierwszy w Paryżu. Już we wrześniu będzie ją można obejrzeć podczas targów Whoʼs Next (w sekcji Fame) w centrum wystawienniczym Porte de Versailles. Naszego entuzjazmu nie studzi nawet to, że oprócz polskiego projektanta w tej sekcji wystąpi jeszcze 200 innych marek z całego świata…

 

Polecamy też: „Dzięki niej Polska pojawiła się na modowej mapie świata”. Kim się zachwycają światowi znawcy mody?

 

Michał Szulc czyli pochwała prostoty

Czego możemy się spodziewać po najnowszej kolekcji Michała Szulca? Kolekcja Ars Gratia Artis to pochwala prostoty. "Proste, charakterystyczne dla Szulca konstrukcje podporządkowane są serii detali, które kształtują charakter kolekcji. Wiązane pasy, będące częścią dopasowanych do sylwetki żakietów i spódnic mini, uzupełnione zostały przeskalowanymi kieszeniami w różnorodnej formie – naszywanymi przestrzennymi prostokątami i ciętymi listewkami" - czytamy w informacji prasowej. Życzymy Michałowi Szulcowi powodzenia! A w naszej galerii przypominamy innych polskich projektantów, którzy prezentowali do tej pory swoje kolekcje w Paryżu. Zgadniecie, kim byli ci śmiałkowie?

 

Aneta Kręglicka, Kasia Sokołowska i Ada Fijał w kreacjach Michała Szulca.

 

Polecamy też: Polska marka Misbhv debiutuje… na Nowojorskim Tygodniu Mody! Znacie ją?

2/5
Maciej Zień pokaz w Paryżu
Copyright @East News
2/5

1. Maciej Zień
Nie da się ukryć. To on był pionierem. 28 września 2008 roku przy snobistycznej Avenue Montaigne odbył się pierwszy pokaz kolekcji Macieja Zienia w Paryżu. Na widowni zasiadła m.in. Anja Rubik.

 

Polecamy też: Zobaczcie najnowsze kreacje Macieja Zienia zanim… pojawią się na naszych czerwonych dywanach!

3/5
Gosia Baczyńska pokaz w Paryżu
Copyright @East News
3/5

2. Gosia Baczyńska
2 października 2013 roku jako pierwsza Polka w historii, Gosia Baczyńska zaprezentowała swoją kolekcję na Paris Fashion Week. A potem wielokrotnie była gościem tej imprezy. Jej pokazy odbywały się w tak prestiżowych miejscach jak paryska Ecole Nationale Superieure des Beaux Arts.

 

Polecamy też: Gosia Baczyńska ubiera największych! TYLKO NAM projektanta udzieliła EKSKLUZYWNEGO wywiadu
 

4/5
Teresa Rosati pokaz w Paryżu
Copyright @East News
4/5

3. Teresa Rosati
W zeszłym roku Teresa Rosati wzięła udział w imprezie "J Summer Fashion Show 2016". Jej pokaz odbył się w niezwykłej scenerii, bo na łodzi widokowej pływającej po Sekwanie.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS o nowojorskim sukcesie i o tym, dlaczego Teresa Rosati nie robi pokazów w Polsce

5/5
Pokaz Ewy Minge w Paryżu- MAIN TOPIC
Copyright @ons.pl
5/5

4. Ewa Minge
2 lipca tego roku w luksusowym paryskim hotelu Shangri-La Ewa Minge zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na jesień i zimę 2017/2018. Przypomnijmy, że już w 2003 roku projektantka pokazała swe kreacje na pokazie w Rzymie.

 

Polecamy też: Pokaz najnowszej kolekcji Ewy Minge w Paryżu! Co pokazała w luksusowym hotelu Shangri-La?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.